Список депутатів

Херсонської обласної ради VIII скликання

та їх помічників-консультантів на громадських засадах


                                                                                                   Станом на 17.05.2021

з/п

ПІБ

депутата обласної ради

ПІБ

помічника-консультанта депутата обласної ради на громадських засадах

1

БУЛЮК

Віталій Вікторович

 

РОСТАЛЬНА Інна Володимирівна

КЛІМЕНТЕНКО Юрій Анатолійович

 

2

ВЄТРОВ

Віктор Федорович

 

КРАВЧЕНКО Сергій Анатолійович

БОРЧАШВІЛІ Валентина Яківна

ВЄТРОВА Ірина Вікторівна

3

ВЛАСОВ

Юрій Валентинович

 

СІМОНЧУК Ігор Олексійович

ВЛАСОВ Данило Юрійович

ГОДЛЕВСЬКИЙ Сергій Альбертович

 

4

ГАВРЕНКОВА

Вікторія Володимирівна

 

ДЕМБРОВСЬКИЙ Валентин Валентинович

КАЛІНІЧЕНКО Каріна Олексіївна

ШУРИГІН Олексій Володимирович

4

ГАНЖА

Володимир Володимирович

 

ЧЕБОТАЄВ Максим Валерійович
5

ДЕРКАЧ

Віктор Андрійович

 

КИРИЧЕНКО Кирило Володимирович
6

ЖАРОВ

Михайло Олександрович

 

ГІРІН Леонід Віталійович

 

7

КУЛЬЧИКОВСЬКИЙ

Сергій Миколайович

 

КРЮЧКОВ Василь Олександрович

КОЗЮРЕНКО Олексій Андрійович

8

ЛАГУТА

Геннадій Миколайович

 

ЛІТВІНОВ Євген Олександрович

ОЛІЙНИК Сергій Георгійович

АЛХІМОВ Вадим Михайлович

9

ЛЕВКІВСЬКА

Марія Михайлівна

 

ГУСАРЧУК Микола Володимирович

 

10

МАРУЩЕНКО

Олексій Володимирович

 

КАЛІНІЧЕНКО В’ячеслав Володимирович

 

11

МАХОНІН

Вадим Миколайович

КОБЗЄВА Олеся Володимирівна
12

МЕЖЕРИЦЬКА

Світлана Віталіївна

 

РЕЙНХААРТ Сана Анатоліївна

БЕРДІК Галина Леонідівна

ЄРПУЛЄВА Людмила Вікторівна

13

МЕЛКОНЯН

Деренік Меснікович

 

ПІЩАНСЬКИЙ Микола Миколайович

МЯСНИКЯН Сюзанна Дереніковна

МАРТИНЕНКО Ауріка Сергіївна

14

МИКИТЮК

Денис Миколайович

 

МІЩЕНКО-ДЕМБРОВСЬКА

Елеонора Михайлівна

КІМЛАЧ Альона Віталіївна

15

ПУНГІН

Віктор Олександрович

РАПШТИНСЬКИЙ Олександр Анатолійович

ШЕНДРИК Дар’я Володимирівна

16

РЕПІЛЕВСЬКИЙ

Данило Едуардович

 

ВЯЛОВ Юрій Сергійович

БУТИРІН Антон Олександрович

 

17

РИБАЛКО

Сергій Вікторович

 

КОНОНОВА Валентина Олегівна

 

18

РОМАНЕНКО

Руслан Васильович

ГУРЖЕЙ Ганна Ігорівна
19

СОКУР

Ірина Володимирівна

КОРОТУН Дар’я Володимирівна

ФЕДЬКО Роксана Валеріївна

СИДОРЕНКО Катерина Вікторівна

 

20

СОРОКУНСЬКИЙ

Сергій Миколайович

 

ШАДМАНОВ Бахтіяр Камілжанович

ШЕЛЄХОВА Ольга Олександрівна

СОРОКУНСЬКИЙ Сергій Сергійович

ШИНКАРЮК Микола Миколайович

ЛАПЧУК Віталій Степанович

 

21

УСТИНОВ

Єгор Олександрович

КОВАЛЕНКО Олексій Сергійович

СЕМЕНЧЕВ Андрій Ігорович

 

22

ХЛАНЬ

Сергій Володимирович

 

ПИГИДА Андрій Борисовича

 

 

23

ХВОСТОВ

Володимир Вікторович

 

ВАСИЛЬЄВ Євген Валерійович

СКУРТУ Ганна Дмитрівна

 

24

ЧУХЛЯДЬ

Михайло Михайлович

 

ЧУХЛЯДЬ Тетяна Михайлівна

ОРЖАХОВСЬКА Лілія Семенівна

САЛЬНИК Наталія Анатоліївна