Для дітей із Білозерської громади проведено туристсько-спортивні заходи

Комунальний заклад “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради разом з ювенальною поліцією Херсонської області та за підтримки Херсонського клубу волонтерів провів туристський захід на території деокупованої Білозерської громади.
Одразу зазначимо, що поліцейські та військові забезпечили необхідні безпекова умови для проведення заходу для дітей!
Діти пережили більше 8 місяців окупації, сьогодні не мають змогу навчатися офлайн, відвідувати секції та гуртки!
Тож такий туристсько-спортивний захід для дітей за участю поліцейських та військових дав змогу діткам провести час на свіжому повітрі, згуртувати та взяти участь у різних спортивних активностях.
Так, туристи- педагоги провели для дітей смугу перешкод, туристську естафету, навчили ставити та знімати намети, працювати на дистанціях з карабінами різного типу.
В свою чергу учні долали різноманітні перешкоди та вивчили, що таке групове, особисте та спеціальне спорядження, яке необхідне під час туристських походів та експедицій.
«Саме такими заходами ми підтримуємо наше молоде покоління і даємо їм віру в щасливе майбутнє, віру в Перемогу!», – повідомили у Центрі туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді!
Вдячні директорці Центру Ларисі Хабрат, поліцейським та волонтерам за організацію заходу для дітей! Перш за все сьогодні важливо подбати про безпеку дітей Херсонської області, але не менш важливо – підтримати їх, відволікти, дати змогу поспілкуватися та цікаво провести час із однолітками!
Комунальний заклад “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради