На виставці Музею воєнного дитинства в Херсоні відбудеться імпровізаційний перформанс

29 січня о 12:00 у приміщенні Літературного музею Херсона (вул.Театральна, 1) відбудеться імпровізаційний перформанс, покликаний створити простір для рефлексії вражень після відвідування виставки Музею воєнного дитинства у Херсоні.

Досить часто після відвідин виставки Музею воєнного дитинства в Херсоні, де представлені дитячі речі й історії про війну, гості мовчки йдуть, бо не знають, як виразити свої емоції. Перформанс дозволить глядачам проговорити враження від виставки та зрозуміти, як представлені свідчення вплинули на їхнє сприйняття подій минулого та сьогодення.

Перформанс організовує збірна плейбек-театрів “Vne Vremeni” (Київ) та “Как дома” (Одеса) за підтримки офісу forum ZFD в Україні. Плейбек-театр — це театр імпровізації, де глядачі розповідають історії з власного життя, діляться почуттями, а актори та акторки тут і зараз відображають те, що було сказано, використовуючи різні засоби виразності.

Після плейбек-перформансу глядачі зможуть долучитися до дискусії, як мистецтво, наука та громадська діяльність можуть об’єднувати зусилля задля особистих і соціальних змін. Захід буде особливо цікавий представни_цям культурного, громадського та наукового секторів.

Вхід на захід вільний.

Посилання на подію в Facebook: https://fb.me/e/16lhyskfE