Комісія з питань архітектури провела передсесійне засідання

У Херсонській обласній раді триває підготовка до засідання сесії обласної ради, яке відбудеться у цю п’ятницю, 26 листопада.

Тож, сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі під керівництвом голови комісії Дениса Микитюка.

Комісія відбулась за участю депутатів Наталії Тарасової, Олександра  Гордієнка та Гамлета Овсепяна, а також представників профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

До роботи також долучився перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов.

Так, директорка Департаменту розвитку економіки ОДА Юлія Кривчик звітувала про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2021 рік за підсумками січня – червня поточного року.

Разом з тим, у ході комісії депутати розглянули ряд «інфраструктурних» питань, зокрема про обласну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022 – 2023 роки.

За інформацією представників Департаменту інфраструктури ОДА, заходи програми включать удосконалення освітньої діяльності у сфері дорожнього руху та удосконалення дорожньої інфраструктури. Тут, зокрема, йдеться про виявлення аварійно-небезпечних ділянок доріг і вулиць, організація  встановлення та заміни дорожніх знаків на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, ремонт та встановлення металевого транспортного огородження, встановлення та заміна сигнальних стовпчиків, дорожня розмітка та ін.

Також депутати розглянули питання про внесення змін до обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2021 – 2023 роки та звіт про виконання зазначеної програми.