15 питань порядку денного сьогодні опрацювали члени постійної комісії з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі під керівництвом голови комісії Дениса Микитюка.
Засідання відбулось за участю Наталії Тарасової та Гамлета Овсепяна, а також представників профільних департаментів обласної державної адміністрації.
До роботи комісії також долучився депутат обласної ради Павло Александров.
Директорка Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко звітувала про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2021 року.
Також вона доповіла про внесення змін до бюджету Херсонської області на 2021 рік, зокрема щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі близько 452 млн грн.
Субвенція передбачена на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери та ремонтно-реставраційних та консерваційних робіт пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності, а також на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я та ін.
Разом з тим, обласні обранці розглянули питання щодо внесення змін до програми розвитку житлового будівництва у Херсонській області на 2019 – 2022 роки.
Крім того, у ході засідання депутати опрацювали питання внесення змін до обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2021 – 2023 роки, про виконання обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2021 – 2023 роки за перше півріччя 2021 року, а також про обласну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022 – 2023 роки.
Стосовно вищезазначених питань обласні обранці внесли свої пропозиції та рекомендували представникам профільного департаменту доопрацювати їх з урахуванням цих пропозицій.
Насамкінець депутати розглянули ряд листів та звернень від громадян та підприємств.
Зокрема, опрацювали лист від АТ «Херсонгаз» щодо заборгованості теплопостачальних підприємств за послуги з розподілу природного газу. Йшлося про АТ «Херсонська ТЕЦ» та МКП «Херсонтеплоенерго». Тож, аби вирішити питання з критичною заборгованістю та забезпечити сталу роботу теплопостачальних підприємств комісія рекомендувала звернутися до Уряду, щоб уже на державному рівні вирішити це питання.