До «Нафтогаз-Трейдинг» подано 207 пакетів документів

207 пакетів документів для укладання договору на постачання природного газу відправлено до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз-Трейдинг».

При цьому по Херсонщині підлягають підписанню 240 договорів на постачання природного газу бюджетним організаціям, а саме: школам, дитячим садочкам та закладам охорони здоров’я.

За інформацією замовників послуг з газопостачання причиною затримки направлення пакеті документів є підписання актів звіряння з попередніми постачальниками.

Про це повідомив сьогодні Іван Чорний, в.о. директора Департаменту розвитку територій обласної державної адміністрації, у ході селекторної наради, яка відбулась під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Андрія Шибаєва за участі першого заступника голови облради – керівника виконавчого апарату Юрія Соболевського, представників структурних підрозділів ОДА, керівників районів, тергромад та міст обласного значення.

Заслухавши інформацію, Андрій Шибаєв доручив до 27 жовтня забезпечити остаточне завершення формування та надання бюджетними організаціями – замовниками послуг з газопостачання документів до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз-Трейдинг».

Відзначимо, 23 жовтня Кабінет Міністрів прирівняв некомерційні комунальні підприємства до бюджетних організацій та дозволив їм укладати договори на постачання природного газу з «Нафтогаз-Трейдинг».

Крім того, Юрій Соболевський акцентував увагу присутніх на погіршенні епідеміологічної ситуації відповідно до статистичних даних та звернувся до голів ТГ, аби вони провели роботу з головними лікарями, підпорядкованих їм закладів охорони здоров’я.

«Дякую тим, хто включився на 100% і працює разом з нами. Але зараз розмова з тими, хто вважає, що їх це не стосується. У нас є дані про проблеми із закупівлею кисню і по виплаті заробітної плати, але при цьому територіальні громади мають на депозитах мільйонний ресурс. По кожному виявленому такому випадку буде порушено кримінальну справу. Відсидітись і зберегти ці ресурси на інші потреби ви не зможете! Закрити всі питання за рахунок державного та обласного бюджетів не вдасться. Обласна рада зробила все, що могла. Ми розподілили весь можливий ресурс на «ковідні» лікарні. Біль того, при всьому нашому скромному резервному фонді ми вже почали направляти його на лікарні в територіальні громади. Але без співучасті громад результат буде частковий. Якщо ми хочемо якомога швидше вийти з цієї ситуації і зберегти максимальну кількість людських життів, то маємо працювати однією командою», – наголосив перший заступник голови облради – керівник виконавчого апарату.