Херсону – 243: Олександр Самойленко нагородив олімпійців «Почесними відзнаками»

Херсону виповнюється 243 роки!

З нагоди Дня міста на набережній О.Федорова проходить святковий концерт за участі відомих зірок українського шоу-бізнесу – Тарабарової, Гайтани, Артема Пивоварова, ЛЯПІСА-98.

Та перш за все, жителі та гості міста отримали привітання від міського голови Ігоря Колихаєва, голови обласної ради Олександра Самойленка та голови обласної державної адміністрації Сергія Козиря.

«Я народився в Херсоні й живу тут все життя! Це місто назавжди в моєму серці. І мені дуже приємно, що зараз Херсон проходить новий етап свого розвитку і становлення. Енергія змін вже вирує, модернізуючи та  реорганізовуючи його задля комфорту містян. Тож, нехай у місті панує взаємна повага, злагода та довіра, а в кожному домі – мир, любов та достаток», – побажав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

Сьогодні ж Олександр Самойленко презентував нову особливу нагороду – нагрудний знак «Почесна відзнака Херсонської обласної ради».

Першоотримувачами стали наші спортсмени за досягнення високих спортивних результатів, популяризацію спорту, вагомий внесок у розвиток олімпійського та паралімпійського руху, за підвищення авторитету Херсонщини та України серед спортивної спільноти світу.

Володаркою першого нагрудного знака стала чемпіонка та призерка Літніх Паралімпійських ігор – 2020 з плавання, майстер спорту України міжнародного класу Єлизавета Мерешко.

Також «Почесну відзнаку» отримали:

Лебєдєва Яна – срібна призерка Паралімпійських ігор-2020 з метання диску, майстер спорту України міжнародного класу;

Просторов Микола –заслужений майстер спорту України зі стрибків на батуті;

Проценко Андрій – заслужений майстер спорту України зі стрибків у висоту.

Окрім цього, «Почесною відзнакою» нагороджено наставників наших спортсменів – людей, завдяки яким стали можливі такі високі спортивні результати і які протягом усього часу не тільки професійно виховують спортсменів, а й мотивують їх на перемоги:

Андрющенка Сергія – заслуженого тренера України;

Бенедик Еллу – заслужену тренерку України, заслужену працівницю фізичної культури та спорту України;

Зуєва Геннадія – заслуженого тренера України;

Молчанова Ігоря – заслуженого тренера України.

Херсонська обласна рада вдячна кожному учаснику олімпійських та паралімпійських ігор та їх тренерам за прославлення Херсонщини та підвищення іміджу нашої країни на спортивній арені.

Відзначимо, іншим олімпійцям «Почесні відзнаки» будуть вручені згодом. Ірина Новожилова, Анастасія Павлова, Гліб Піскунов та їх тренери Владислав Павлов та Владислав Піскунов будуть нагородженні 25 вересня у рамках святкування Дня міста Нова Каховка. Борчиня Алла Белінська та її тренери Роман Павлов і Віктор Лушніков (тренер-легенда, батько вільної боротьби, вихователь не одного покоління чемпіонів, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, почесний громадянин Херсонщини) наразі на зборах і свої медалі отримають по завершенні змагань.