Свято Першого дзвоника відзначила Школа гуманітарної праці

У Херсонському академічному обласному музично-драматичному театрі імені  Миколи Куліша відбулось святкування Першого дзвоника Школи гуманітарної праці Херсонської обласної ради.

«Цього року наш навчальний заклад відзначає 30-річний ювілей. Перший дзвоник лунає у нас вже 30-й раз. За 30 років наша школа стала закладом із одним із найтитулованіших колективів в Україні – заслужені вчителі, 8 кандидатів наук, 81 вчитель і вихователь вищої кваліфікаційної категорії, – зазначив директор навчального закладу Артем Кияновський. – Головне, що відрізняє ШГТ від інших шкіл – це атмосфера поваги до дитини. Ми ніколи не виганяли учнів через рейтинг, бо розуміємо, що кожна дитина – особлива, кожна має свій талант і кожна дитяча душа – безцінна».

Привітав з початком навчального року учнів та вчителів Школи гуманітарної праці і перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов.

«Шкільні роки залишаються в нашій пам’яті назавжди. І ми все життя пам’ятаємо своїх однокласників та вчителів. Школа гуманітарної праці піклується не тільки про навчальний процес, а й про виховання, співпрацю, розвиток своїх учнів. Дякую директору закладу Артему Кияновському та всім вчителям за те, що дбаєте про найважливішу професію своїх вихованців – професію бути людиною», – зауважив Єгор Устинов.

Після того, як першокласники символічно дали перший дзвоник, гостям представили театралізовану виставу за участі акторів академічного театру та учнів Школи гуманітарної праці.