Ефективне управління та співфінансування: обговорено стратегію розвитку хокею на Херсонщині

Сьогодні відбулася зустріч керівництва області з виконавчою директоркою Федерації хокею України Олександрою Слатвицькою.

Участь у нараді взяли перший заступник голови обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський, заступник голови обласної ради Геннадій Лагута, перший заступник голови ОДА Андрій Шибаєв, депутати обласної ради Віталій Булюк, Володимир Сеник, Юрій Ковальов, Дмитро Бутрій, Вікторія Гавренкова, Юрій Одарченко, Віктор Пунгін, а також начальник управління фізичної культури, молоді та спорту ОДА Віталій Вибранський та в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Циганок.

У ході зустрічі було обговорено стратегію підтримки розвитку хокею на Херсонщині, а також питання ефективного управління хокейним клубом «Дніпро».

Юрій Соболевський підкреслив: «Хокей, безумовно, ми маємо зберегти та розвивати і ми докладемо максимум зусиль, аби це реалізувати. Проте, нам необхідний ефективний менеджер, який буде бачити шляхи розвитку хокейного клубу та хокею в цілому».

«Без інфраструктури та її розширення ми не можемо говорити про масштабний розвиток хокею. І в першу чергу ми потребуємо наявності льодовикових арен.  Херсон має таку – «Фаворит-Арена». Для нас він успішно функціонував й Херсон мав свої результати. Протягом останніх  років Херсон посідав перші місця в національних першостях шайбового хокею. Також маємо в Херсоні рекордну кількість вболівальників», – розповіла Олександра Слатвицька.

Також вона додала, що важливо підтримувати не лише професійні клуби, а й  дитячо-юнацькі спортивні школи, які могли б формувати кадровий потенціал клубу.

«Хокей – найпопулярніший вид спорту на зимових Олімпійських іграх. Їм можна займатися протягом усього року. Тому прошу підтримувати розвиток клубу та хокею. Федерація та я особисто готові допомагати в усіх напрямах, де дозволяє наша компетенція, консультувати, долучати міжнародних спеціалістів», – поінформувала Олександра Слатвицька.

Під час обговорення Геннадій Лагута зауважив, що обласна влада підтримує розвиток хокею. Однак важливим у цьому розвитку та підтримці хокейного клубу є питання співфінансування з бюджету міста.

На це Сергій Циганок відповів, що міський голова підтримує питання розвиток хокею на Херсонщині й міська влада за наявності коштів готова надавати співфінансування для утримання хокейного клубу.

У свою чергу Вікторія Гавренкова підкреслила, робота хокейного клубу не є достатньо прозорою, зокрема відсутні фінансові звіти про витрати бюджетних коштів.

На що Володимир Сеник зауважив, за умови ефективного управління фракція ОПЗЖ підтримає питання щодо розвитку хокейного клубу.

Наприкінці зустрічі Юрій Соболевський резюмував:

  • хокейний клуб буде збережено і разом з міською владою співфінансуватиметься його діяльність;
  • обласна влада сподіватиметься на підтримку від Федерації хокею України у розвитку цього виду спорту на Херсонщині.