Юрій Соболевський – Великокопанівській громаді: «Ви є чудовим прикладом залучення додаткових коштів у свій розвиток»

Перший заступник голови Херсонської обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський взяв участь у щотижневій селекторній онлайн-нараді.

Зокрема, у рамках заходу очільники Херсонщини обговорили з керівниками районів, тергромад та міст обласного значення епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19; реалізацію проєкту зі створення парків дозвілля на території кожної громади області; стан підготовки та відзначення в області Дня Прапору та 30-ї річниці Незалежності України.

Особливу увагу обласна влада приділила питанню розвитку Великокопанівської сільської територіальної громади. Спільно з керівництвом громади було обговорено процес завершення будівництва Великокопанівської амбулаторії та ремонт автомагістралей.

Так, Великокопанівською територіальною громадою виділено 150 тис. грн на виготовлення проєктної документації на капітальний ремонт проблемних доріг, а також 150 тис. грн на співфінансування «Дорогам Херсонщини» на ямковий ремонт доріг за маршрутом В.Копані – Абрикосівка та під’їзду до села Добросілля. Тож, обласна влада зобов’язана в найближчий час включити зазначені ділянки доріг до переліку робіт області.

«Великокопанівська громада є чудовим прикладом залучення додаткових коштів та додаткових ресурсів, завдяки яким відбувається розвиток громади. І за це вам велике спасибі. Стосовно озвучених вами проблемних питань, пов’язаних з легалізацією праці та діяльністю «підпільних» АЗС на вашій території, то ми спільно з облдержадміністрацією опрацюємо їх, перевіримо інформацію та забезпечимо проведення відповідних дій, в тому числі зі сторони правоохоронних органів», – відзначив Юрій Соболевський.