Віктор Короленко: На вихідних у Херсоні запрацюють центри вакцинації проти COVID-19

12-13 червня у Херсоні запрацюють три великі центри вакцинації проти COVID-19. Про це повідомив головний лікар Херсонщини, депутат обласної ради Віктор Короленко під час учорашнього засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, здорового способу життя та курортно-туристичної діяльності.

«Один із центрів буде організовано на території ТРЦ «Фабрика», два інші – у закладах загальної середньої освіти №11 та №56. Працюватимуть вони у вихідні дні з 10:00 до 17:00. І проводитимуть щеплення громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр МОЗ. Станом на 8 червня у нашому листі очікування 8411 осіб. Щеплення проводитиметься вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech», – зазначив Віктор Короленко.

Окрім цього, з метою забезпечення належного проведення курортно-туристичного сезону, з 8 червня розпочалася вакцинація працівників баз відпочинку в Скадовську, Генічеську, Голій Пристані та Каланчаку.

На наступному тижні буде відкрито іще чотири додаткові пункти вакцинації у курортних містах – Генічеську та Скадовську, а також у Новій Каховці та у Голій Пристані або в Бериславі (питання ще вирішується). Де зможуть отримати щеплення проти COVID-19 всі бажаючі.

Також відкрито 6 пунктів вакцинації для осіб, які перетинають КПВВ «Чонгар» і «Каланчак». Тут можуть вакцинуватися усі бажаючі жителі окупованого півострову, якщо вони мають паспорт громадянина України.

За словами Віктора Миколайовича, потреба у цьому є: «Вже є непоодинокі випадки, коли наші співвітчизники приїздили з Криму для проходження вакцинації на контрольному пункті в’їзду-виїзду».

Відзначимо, на сьогодні на Херсонщині відкрито більше 180 пунктів щеплення проти COVID-19 та функціонує 11 мобільних бригад. Загалом в області вже використано 43 693 доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).