Стартували авіарейси з Херсона до Анталії

Відсьогодні до турецької Анталії з Херсона можна літати з компанією Bees Аirlines.

Це нова українська авіакомпанія, але, за словами директора комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» Віталія Кучерука, з дуже креативною та активною командою, яка має велике майбутнє.

«Нове авіасполучення ми запускаємо у співпраці з серйозним туроператором TEZ Tour. Авіарейси Херсон–Анталія–Херсон здійснюватимуться два рази на тиждень – щоп’ятниці та щовівторка. Щодо вартості квитків, то їх формує туроператор, але я переконаний, ціни будуть досить прийнятними та доступними», – відзначив Віталій Кучерук.

На запуск чартерного рейсу завітали керівники обласної та міської влади. Зокрема, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, його перший заступник – керівник виконавчого апарату облради Юрій Соболевський, керуючий справами виконавчого апарату облради Павло Александров, депутати облради – Вікторія Гавренкова, Юрій Ковальов та Денис Микитюк.

«Відкриття сьогоднішнього рейсу – це новий поштовх для розвитку авіації в Херсонській області, а також туристичних подорожей. І не лише до Анталії! Херсонщина неймовірна і у нас теж є безліч цікавих туристичних локацій, які варті уваги іноземних гостей», – акцентував голова обласної ради Олександр Самойленко.

І поки заповнений Boeing 737-800 відправляється до Анталії, «Херсонські авіалінії» та Bees Аirlines готуються до запуску нового регулярного рейсу до Тбілісі. Перший виліт вже 11 червня, а вартість квитків стартує від 900 грн. Окрім цього, 3 червня Pegasus Airlines відкриває рейси Стамбул-Херсон-Стамбул.