Олександр Самойленко відвідав персональну виставку Ольги Бринцевої

КЗ «Херсонський художній музей ім О.О.Шовкуненка» Херсонської обласної ради відкрив виставку Заслуженої художниці України Ольги Бринцевої «Життя прекрасне! Про любов, щастя та вічні цінності».

Ольга Бринцева відома сучасна херсонська мисткиня, яка працює в різних видах образотворчого мистецтва. Нині на виставці представлено мистецтво художнього текстилю та живопис, що присвячені Кіпру, де зараз пані Ольга проживає. Тому на полотнах та гобеленах переважає релігійна тематика – життя вірян, монастирі, святі. А головна експозиція виставки – народження Ісуса Христа.

Привітати художницю з відкриттям персональної експозиції прийшли її однодумці, друзі, однокласники. Квіти та щирі вітання надійшли і від голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка.

«Я від душі вітаю Ольгу з відкриттям виставки. Знайомі ми ще зі шкільної парти, тому дуже добре знаю Ольгу та її тягу до прекрасного. Вона має неперевершений талант, який визнають та шанують у всьому світі. І я хочу побажати їй невичерпного натхнення, подальших успіхів та особистісного й професійного розвитку!», – сказав очільник обласної ради.

Відзначимо, художниця бере активну участь в різних художніх виставках в найбільших містах України, а також в міжнародних виставкових проєктах, в тому числі в таких престижних, які проходять в Німеччині, Франції, на Кіпрі, у князівстві Монако.