Юрій Соболевський: Хочемо, щоб Херсонщина була областю, де виховують чемпіонів

Сьогодні, 2 квітня, відбулася зустріч-нарада з розгляду актуальних питань розвитку фізичної культури та спорту в Херсонській області.

З представниками спортивної сфери регіону зустрілися перший заступник голови-керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв та начальник управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Віталій Вибранський.

«Мені дуже приємно, що сьогодні ми можемо говорити про те, що обласна рада і обласна адміністрація діють і співпрацюють злагоджено. І я впевнений, що це дозволить створити вам умови для подальших перемог у кожному виді спорту. Спорт на Херсонщині дійсно є і ми хочемо, щоб Херсонщина була областю, де виховують чемпіонів. Наше зобов’язання і наше головне завдання сприяти цьому», – наголосив перший заступник голови–керівник виконавчого апарату облради Юрій Соболевський.

З основними напрямками діяльності новоствореного управління присутніх ознайомив начальник управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Віталій Вибранський: «Реєстраційні процедури вже завершено. Квітень місяць буде присвячений формуванню штату управління та проведенню конкурсів на посади. Головний пріоритет роботи управління – це розвиток олімпійських видів спорту. Рекомендаціями постійної комісії Верховної Ради та Міністерства молоді та спорту України визначено, що 85% фінансування повинно приходити саме на олімпійські види спорту. Однак, неолімпійські види спорту ми також будемо фінансувати та сприяти їхньому розвитку. Загалом механізм надання коштів буде відпрацьовано та спрощено. Також є велике бажання навести порядок в дитячо-юнацьких спортивних школах. Є низка питань, які вже в роботі і потребують негайного вирішення. В тому числі, розглядаємо і болюче питання надання стипендій спортсменам. Для цього вже відпрацьовуємо механізм залучення коштів».

На зустрічі обсудили особливості роботи закладів в карантин, оскільки заборонено відвідування позашкільних закладів з 29.03 по 18.04, та вислухали зауваження представників спортивних закладів.

«Ми розділяємо позицію, що тренувальний процес розривати не можна. Але ми маємо з розумінням відноситися до того, що вимушені обмеження направлені на збереження життя та здоров’я дітей. Просимо вас з розумінням відноситися до ситуації, що склалася», – зауважив Юрій Соболевський.

Окрім того, було розглянуто питання заробітної плати та підписання трудових договорів.

«Ми зробимо все, щоб наші спортсмени відчували себе потрібними. Сподіваюсь на плідну і доброзичливу співпрацю», – резюмував заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв.