Обласні обранці приєднаються до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Депутатів обласної ради запросили взяти участь у Всеукраїнському проєкті «Озеленення України». Відповідне запрошення надійшло від начальниці Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяни Касіч у ході засідання постійної комісії з питань сільського господарства, земельних відносин та екології.

Цьогоріч проведення акції заплановано на 10 квітня. В цей день всі бажаючі зможуть висадити саджанці сосни кримської на території Олешківського лісництва.

Восени минулого року в Олешківському лісництві висадили понад 10 тисяч саджанців, а загалом по області близько 30 тисяч молодих дерев.

Депутат Ігор Йосипенко, який зі своєю родиною неодноразово долучався до акції, поцікавився, який відсоток насаджень приживається.

«Якщо посадка здійснена вчасно і якісно, то 40%. Це вже гарний результат для Херсонщини», – наголосила Тетяна Касіч.

Відзначимо, Херсонська обласна рада проводить активну роботу, спрямовану на збереження лісових масивів. Лише у 2020 році з обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища ДП «Олешківське ЛМГ» надійшло фінансування у розмірі 200 тис. грн на придбання необхідного обладнання для забезпечення екологічної безпеки та охорони лісів. За рахунок цих коштів для охорони лісів Херсонської області було придбано: безпілотний літальний апарат DJL Mavic Air 2 Fly More Combo; три радіостанції Моторола GM-360 LB; п’ять комплектів дистанційного зв’язку; плуг дисковий протипожежний ПДП 1,2 та три мотопомпи «Дніпро-М», МП-1100.