Олександр Самойленко: «Турбота про близьких – обов’язок кожного громадянина!»

Турбота про здоров’я і благополуччя людей поважного віку, задоволення їхніх потреб, оточення увагою і турботою – обов’язок кожного громадянина.

З метою вивчення стану фінансового та матеріального забезпечення відповідних установ, а також проведення заходів із запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, учора, 3 березня, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко відвідав комунальний заклад ХОР «Голопристанський геріатричний пансіонат».

Заклад призначений для постійного проживання громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. На сьогодні у пансіонаті перебуває 200 підопічних.

Очільник облради разом з головою Голопристанської міської ради Олександром Бабичем оглянули умови, в яких проживають літні люди: від кімнат відпочинку до кухні та санітарних вузлів.

Олександр Самойленко відзначив, що геріатричний пансіонат знаходиться у хорошому, але не в сучасному стані: «У приміщеннях тепло і охайно, білизна на ліжках чиста. У кімнатах відпочинку є умивальники, телевізори та полиці для індивідуальних речей підопічних. Хтось тримає велику карту світу, інші читають книги або газети… Стан будівлі в цілому та стан внутрішніх приміщень задовільний. Але пансіонат потребує сучасного капітального ремонту систем водопостачання, водовідведення та опалення, електроосвітлювальної мережі, внутрішні приміщення вимагають сучасного та безпечного оздоблення».

Також він подякував трудовому колективу за чуйне ставлення до людей поважного віку та їхні старання, спрямовані на створення комфортних умов проживання для кожного підопічного.

Наостанок Олександр Самойленко пообіцяв, що докладе максимум зусиль, аби осучаснити геріатричний пансіонат та створити у ньому умови, які відповідатимуть європейським стандартам.