Олександр Самойленко привітав аеропорт «Херсон» з ювілеєм

З цієї нагоди до ювіляра завітали з привітаннями та подарунками голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, його заступники – Юрій Соболевський та Геннадій Лагута, а також т.в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова.

«Щиро вітаю вас з 75-річчям. Для авіації це великий термін, який показує, що Херсонщина не є периферійним регіоном України. Наш аеропорт на високому рівні забезпечує повітряне сполучення Херсона з іншими обласними центрами України та континентальною Європою. Я користуюсь послугами нашого аеропорту і хочу сказати, що він є найкращим. Так, є аеропорти більш модернізовані і більш сучасні, але херсонський – найзатишніший та найкомфортніший, – відзначив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та подякував колективу за їх сумлінну працю, – Не залежно від того є рейс чи немає, але ви постійно працюєте. Можливо, ваша праця не помітна, але, повірте, кожний пасажир відчуває її і безмежно вдячний».

Разом з т.в.о. голови облдержадміністрації Сергієм Козирем та секретарем міськради Галиною Луговою, Олександр Степанович пообіцяв сприяти розвитку аеропорту, аби досягти максимально можливу кількість рейсів. Зокрема, вже у 2021 планується завершення реконструкції злітно-посадкової смуги, що дозволить збільшити її міцність для безпечності польотів. Кошти на це вже передбачені у державному бюджеті, після розробки КПД, аеропорт зможе їх отримати.

За наполегливу працю, самовідданість, вірність своїй справі, високі показники у роботі, значний вклад у розвиток повітряного транспорту Херсонської області та з нагоди святкування 75-річчя аеропорту «Херсон» Почесною грамотою обласної ради нагороджено:

Кучерука Віталія Петровича – директора комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»;

Бурову Любов Олексіївну – начальника служби аеровокзального комплексу комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»;

Лебедя Ігоря Андрійовича – заступника директора з авіаційної безпеки комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»;

Стожик Валентину Олексіївну – лікаря комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії».

Сьогодні ж міжнародний аеропорт «Херсон» отримав іспанський сертифікат «Безпечна подорож», який є свідченням того, що в аеропорту дотримані всі норми безпеки.

«Наше головне завдання – зберегти фаховий потенціал аеропорта у період боротьби з коронавірусом. На літній сезон 2021 року плануємо щотижня приймати по 8-9 міжнародних рейсів. Це 4-5 авіарейсів на Стамбул, два на Краків (з 1 травня), Шарм-ель-Шейх (з 3 березня до 15 травня), два на Анталію та сім на Київ. Також ведемо перемовини іще з рядом компаній з метою запуску авіарейсів до Європи», – поділився директор КП ХОР «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук та подякував обласній владі за вагому підтримку.

З нагоди святкувань працівники аеропорту отримали почесні грамоти та відзнаки. Не забули в цей день і про ветеранів та тих, хто стояв біля витоків будівництва херсонського аеропорту. Присутні та гості поклали квіти до стели-барельєфу Володимира Полупанову, під керівництвом якого Херсонське авіапідприємство було одним з кращих в Україні, а також пілота-винищувача, тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Олександра Покришкіна.

На завершення гостям презентували фотовиставку, приурочену 75-річчю аеропорту.