ЗВІТ депутата Херсонської обласної ради VІІ скликання Ромаскевича Ю. О.

28 грудня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки представив свій звіт про роботу протягом року депутат обласної ради, головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я, доктор медичних наук, Заслужений лікар України Юрій Ромаскевич.

 Розповідаючи про депутатську роботу, він зауважив, що протягом поточного року сумлінно відвідував абсолютно усі пленарні засідання сесії обласної ради та засідання комісії по управлінню комунальною власністю, до складу якої входить.

«Мені не соромно за жодне рішення де я голосував «За», кожне таке голосування було моїм вибором в інтересах громади міста Херсона та нашої області. Мною були ініційовані та підтримані депутатами обласної ради декілька рішень у тому числі з питань заборони роздрібної торгівлі алкоголем у нічний час, щодо збагачення борошна фолієвою кислотою для запобігання вродженим вадам невральної трубки у дітей та багато інших», – запевнив Юрій Ромаскевич.

Підтримати депутата обласної ради завітали колеги з Херсонської міської ради Руслан Рубан і Валентин Сух, які розповіли про спільну командну роботу в інтересах громади м. Херсона. Були обговорені гострі питання для Херсону: від проблем освіти і медицини, до проблем комунального транспорту, якості питної води, побудови мостопереходу, ремонту гімназії №20 і багато інших. Присутні жваво задавали питання та приймали участь в дискусії.

 Руслан Рубан відзначив значний позитивний вплив Юрія Олексійовича на міську раду, а Валентин Сух подякував йому за професіоналізм, мудрість, порядність і принциповість.

Наприкінці депутатського звіту Юрій Ромаскевич анонсував внесення на розгляд обласної ради та обласної державної адміністрації, розробленої їм програми «Здоров’я Херсонщини 2030», яка створена на основі власного наукового та практичного досвіду з урахуванням найкращих досягнень світової практики щодо використання здоров’язберігаючих та здоров’яформуючих   технологій, профілактичної роботи,  здорового способу життя, профілактики, гігієни, роботи з підростаючим поколінням. Він попросив у виборців підтримати програму під час широкого публічного обговорення та поділитися своїм баченням, пропозиціями та досвідом при доопрацюванні програми. До розгляду обласної ради вона буде представлена вже першому кварталі 2018 року.