Завтра професійне свято українських військовослужбовців

05.12.2017

День Збройних Сил України – це особливе свято для українців – країни, де триває збройне протистояння з агресором. Це свято не тільки військовослужбовців. Воно давно заслужило всенародну повагу і шану. У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців – усіх українських солдатів: від рядового до генерала. Які попри усі негаразди, що випали на долю нової незалежної української держави – політичні, економічні і навіть воєнну агресію змогли не тільки зберегти військову міць держави, а й примножили її у боях з агресором. І стати однією з найсучасніших і боєздатних армій у світі.

Сьогодні, 5 грудня напередодні свята відбулися святкові урочистості з цього приводу.
Найкращих представників збройних сил Херсонщини привітали та нагородили відзнаками, грамотами перший заступник голови Херсонської облради Василь Зеленчук та заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Також, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за зразкове виконання військового обов’язку херсонець, молодший сержант Гапич Віктор Вікторович нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеню” посмертно.
Під довгі оплески зали нагороду отримала його мати.

«Мужності нашим воїнам дістає, а наше завдання зробити усе аби наш захисник був добре одягненим, добре обутим та ситим, і ми докладемо усіх зусиль аби так воно і було» – сказав перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук.

День Збройних Сил України присвячений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.