Враження від польоту літаком починається з враження від роботи таксі.

12.10.2017

В цьому переконалися працівники  комунального підприємства Херсонської обласної ради   «Херсонські авіалінії», які  щойно повернулись з Польщі,  де були проведені  переговори  про пряме авіасполучення з трьома польскими  містами: Люблін, Лодзь, Варшава.

Відбуласа нарада,  на якій керівництво херсонського аеропорту та директори фірм, що надають послуги  таксі,  спільно  радилися і вирішували проблему перевезень пасажирів  до херсонського аеропорту та забезпечення їх максимальним комфортом. Як зазначив директор комунального підприємства ХОР   «Херсонські авіалінії»  Віталій  Кучерук:    “Нам треба спільно визначити  правила роботи таксі, як це зроблено з іншими підрядними організаціями,   компаніями, що  працюють на території аеропорту “Херсон”,  аби обидві сторони чітко дотримувались встановлених норм та правил».

Представники  фірм –  перевізників радо відгукнулися на таку пропозицію- аеропорт це візитна картка  нашої області,  тому і рівень сервісу  повинен бути відповідним.  Ситуація,  коли мешканці чи гості нашої області переплачують в 2-3 рази нелегальним водіям за межами  аеропорту, а потім скаржаться в соцмережах про шахрайство –   створює негативний  імідж, від якого зазнають збитків обидві сторони. Для цього перед аеропортом встановлено  шлагбаум,  потрапити за який зможуть тільки легальні перевірені водії, що мають договорні стосунки з аеропортом, ліцензії, фіксовану вартість проїзду, страховку, тощо.  Перші 15 хвилин – інтервал, необхідний для посадки та висадки пасажирів, не оплачується. Далі плата стягується згідно із затвердженою тарифною сіткою.

З введенням Євросоюзом безвізу нове керівництво аеропорту сподівається на зростання  пасажиропотоку. Томув першу чергу,   туристам буде потрібен якісний трансфер. Зі свого боку аеропорт вже почав роботи по модернізації сайту, де  є онлайн табло,  згодом з’явиться розділ купівлі авіа-квитків, трансферних послуг та оренди житла.   Замовивши послуги через сайт,  відвідувач буде впевнений і у якості послуги і в їх надійності та  безпеці.

“Аеропорт , як летовище, це вже вчорашній день пассажирської авіації.  – каже  Віталій  Кучерук. – Аеропорт, це цілий комплекс послуг та зручностей. : стоянки, кафетерії, ресторани, магазини, готелі тощо.

Останнім часом  керівництво комунального закладу Херсонської облради   «Херсонські авіалінії»  уклало договори з цілим рядом аеропортів  Європи. Тому  вже найближчим часом  до Херсонщини завітають гості з Польші, Болгарії, Білорусії та  з інших країн,  з якими зараз ведуться перемовини.