Владислав Мангер: Спільними зусиллями ми відродили фестиваль «Чорноморські Ігри»

05.08.2017

4 серпня у сонячному Скадовську відбувся півфінал ХV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».

Відзначимо, фестиваль відновлено після чотирирічної перерви завдяки плідній співпраці Херсонської обласної ради, Херсонської обласної державної адміністрації, компанії «Таврійські Ігри» та за вагомої підтримки меценатів.

З вітальними словами до учасників та гостей звернулися представники обласної влади – Владислав Мангер, голова Херсонської облради, та Андрій Гордєєв, голова Херсонської облдержадміністрації, а також засновник «Чорноморських Ігор» Микола Баграєв.

«У нас сьогодні в області велике свято – спільними зусиллями ми відродили фестиваль «Чорноморські Ігри». Це свято наших дітей та дитячої творчості. Тож, я щиро дякую всім, хто долучився до організації цього феєричного заходу, особлива подяка засновнику «Чорноморських Ігор» Миколі Баграєву», – зазначив голова обласної ради Владислав Мангер та побажав фестивалю якнайбільше талановитої молоді, подальшого розвитку та розквіту.

Зі своєї сторони Микола Баграєв відзначив злагодженість дій керівників обласної влади: «Дякую Владиславу Мангеру та Андрію Гордєєву за співпрацю і підтримку. Сподіваюся, що фестиваль відродився не на рік, а стане щорічним».

Цього року у конкурсі беруть участь 368 конкурсантів з різних куточків України віком від 6 до 16 років. Та після двох відбіркових турів до півфіналу пробилися лише 57 кращих вокалістів та вокальних груп. Саме між ними і продовжиться боротьба на узбережжі Чорного моря.

Потужність голосів, акторську майстерність, постановку художніх номерів та харизму конкурсантів оцінюватимуть журі протягом трьох конкурсних днів. Тож на учасників чекають нелегкі випробування, традиційні для заключного етапу фестивалю. Але чим важча «битва» (вокальна), тим солодша перемога! Чекаємо на фінал, який відбудеться 5 серпня о 18:00. Гран-прі та Гала-концерт розпочнеться о 20:00 у неділю, 6 серпня.

Щодня наших конкурсантів підтримують мега-зірки – Настя та Потап, Світлана Тарабарова, Ольга Полякова, Дзідзьо, Тіна Кароль, Віталій Козловський та багато інших. Не пропустіть найвидовищне вокальне шоу 2017 року!