Відбулося перше засідання експертної групи з вивчення проектів розвитку територіальних громад

12.09.2017

У перший рік проведення конкурсу Херсонська обласна рада отримала 21 проект розвитку територіальних громад. Кожен необхідний для тієї чи іншої громади, кожен унікальний і немаловартісний. Тому всі громади прагнуть перемоги та головний трофей – 50% співфінансування з обласного бюджету.

Термін подачі проектів закінчився, тож до роботи приступила експертна група, яка протягом 45 днів досконало опрацьовуватиме надіслані пакети документів.

До її складу увійшли: депутати обласної ради – Оксана Булахова та Геннадій Гомон, радник голови облради Ігор Шепелєв, заступник начальника управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області Ірина Литвинова, начальник відділу соціально-економічного розвитку та бюджету Наталія Лєсна та заступник директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ірина Пшенична.

Також до роботи експертної групи долучилися заступник голови облради, ініціатор запровадження конкурсу та розробник Методичних рекомендацій Оксана Рукавішнікова і начальник управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області Артур Овсепян.

У ході першого засідання були знайдені помилки майже в усіх проектах, тому одноголосно експертна група вирішила дати кожному проекту другий шанс і можливість виправити недоліки до 1 жовтня 2017 року.

Також сьогодні члени експертної групи підтримали внесення змін до Методичних рекомендацій  , а саме в частині умов та джерел фінансування. Відтепер, співфінансувати проекти дозволяється не лише партнерським організаціям, а й громадський організаціям, фізичним і юридичним особам. Це, на думку депутатів, значно збільшить кількість проектів у подальшому.