Відбулось засідання постійної комісії з питань соціального захисту

08.08.2017

Сьогодні в обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Комісія проходила під головуванням Михайла Романія у складі депутатів – Юрія Ромаскевича та Олександра Граба.

У ході засідання депутати розглянули 74 питання порядку денного у повному обсязі, з них 65 питань стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування жителів області за зверненнями депутатів обласної ради. Лише чотири звернення повернуто на доопрацювання у зв’язку з відсутністю необхідних документів.

Розгляд звернення комунального некомерційного соціального підприємства «Оберіг» Херсонської обласної ради перенесено на наступну комісію.

А звернення громадських організацій (Херсонської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, Херсонської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України») направлено до облдержадміністрації щодо можливості фінансування у ІІ півріччі у рамках обласної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки.

Разом з тим, депутати дійшли висновку: заслухати на наступній комісії звіти керівників вищезазначених організацій щодо використання бюджетних коштів у І півріччі.