У Херсоні відбудеться різдвяний табір для дітей – “Music Camp International

12.10.2017

Члени комунальної комісії погодилися надати у безоплатне користування приміщення Палацу молоді та спорту під різдвяний табір для дітей –  “Music Camp International”.

З відповідним проханням до депутатів звернулася голова фонду громади Херсона “Захист” Лариса Польська.

“Це унікальний музичний проект, який охопить 300 дітей з нульовою музичною освітою. Протягом чотирьох днів їх навчатимуть відомі іноземні педагоги, серед яких знаменитий американський педагог, дирижер, засновник “Music Camp International” Констанція Фортунато”, – розповіла Лариса Польська.

Феноменальний різдвяний табір чекає на дітей з 8 по 12 січня 2017 року. Участь у проекті зможуть взяти всі бажаючі діти Херсонщини. Кожен з яких навчиться грати на одному музичному інструменті симфонічного оркестру, які, до речі, також привезуть із закордону.

По завершенні навчання відбудеться грандіозний концерт, під час якого всі учасники не лише гратимуть, але і співатимуть на чотирьох мовах – англійській, іспанській, українській та латині.

Такі “Музичні табори” у минулому році відбулися у Харкові та Вінниці. За словами Лариси Польської, це рідкісний шанс для наших дітей поринути у світ музики разом із світовими зірками. Також вона наголосила на тому, що сотню учасників складуть діти з особливими потребами, діти-сироти, переселенці та діти, учасників АТО.