Проект Постанови військових пенсіонерів зареєстрований у Верховній Раді

07.02.2018

На площі Свободи відбувся мітинг військових пенсіонерів, які вимагають від Уряду перерахунок пенсій.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2017 року розпочалася пенсійна реформа, відповідно до якої пройшов перерахунок пенсійних виплат усім, окрім військовослужбовців. Екс-захисники звернулися за допомогою до обласної ради та народних депутатів, які обіцяли посприяти у вирішенні цього питання.

Військові пенсіонери готові боротися за свої права до кінця. Тому, як і обіцяли, сьогодні, 7 лютого, вийшли на мітинг. Депутат обласної ради, представник Форуму ветеранів військових та силових структур Ігор Дроговоз, закликав мітингуючих підтримати позицію побратимів із Черкащини.

«Якщо ніхто із наших народних депутатів протягом цього тижня не зареєструє відповідну Постанову на розгляд Верховної Ради, то пропоную переходити до більш активних дій», – звернувся Ігор Дроговоз та отримав повну підтримку від військових пенсіонерів.

Зазначимо, вчора нардеп від Херсонщини Юрій Одарченко зареєстрував Проект Постанови щодо виконання урядом своїх зобов’язань перед військовими, військовими пенсіонерами та іншими прирівняними до них особами

За його словами, Парламент повинен прийняти Постанову, якою зобов’язати Уряд виконати свою обіцянку. При цьому, перерахунок має бути здійснений з 1 січня 2018 року.