Про зміни до перспективного плану формування територій громад Херсонської області

04.12.2017

Про зміни до перспективного
плану формування територій
громад Херсонської області

Відповідно до статті 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 214, керуючись статтею 6 Конституції України та статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Схвалити зміни до проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області, схваленого рішенням обласної ради від 05 червня 2015 року № 1266 та затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 832-р (зі змінами), в частині Чаплинського району (додається).
  2. Обласній державній адміністрації направити на затвердження Кабінету Міністрів України схвалений обласною радою проект змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

 

Голова обласної ради                                                                          В.М.Мангер

Додаток