Про зміни до перспективного плану формування територій громад Херсонської області

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
ПРОЕКТ

Про зміни до перспективного
плану формування територій
громад Херсонської області

Відповідно до статті 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 214, керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Схвалити зміни до перспективного плану формування територій громад Херсонської області, виклавши додаток 1 до рішення XXXV сесії обласної ради VI скликання від 05 червня 2015 року № 1266 у новій редакції (додається).
  2. Обласній державній адміністрації направити на затвердження Кабінету Міністрів України схвалену обласною радою нову редакцію перспективного плану формування територій громад Херсонської області.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Голова обласної ради                                                                          В.М.Мангер

Додаток