Про затвердження змін до Положення про обласний Фонд охорони навколишнього природного середовища

14.02.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Херсонська обласна державна
адміністрація

Про затвердження змін
до Положення про обласний
Фонд охорони навколишнього
природного середовища

З метою забезпечення цільового використання коштів обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища, відповідно до статті 47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року  № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити зміни до Положення про обласний Фонд охорони навколишнього природного середовища (далі – Положення), затвердженого рішенням Херсонської обласної ради від 03 березня 2017 року № 412, виклавши у новій редакції:

– пункт 5 Положення:

«5. Кошти Фонду використовуються на охорону і раціональне використання водних ресурсів, атмосферного повітря, земель, мінеральних ресурсів, природних рослинних ресурсів, ресурсів тваринного світу, збереження природно-заповідного фонду, раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів, запровадження державної системи моніторингу та економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища»;

– абзац перший пункту 6 Положення:

«6. Планування природоохоронних заходів здійснюється на кожний бюджетний рік. За поданням Херсонської обласної державної адміністрації формується Перелік першочергових природоохоронних заходів (далі – Перелік), який на підставі висновків та рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології виноситься на розгляд і затвердження сесії обласної ради».

  1. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань земельних відносин та екології.

Голова обласної  ради                                                                                     В.М.Мангер