Про започаткування проведення обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи самоврядування та децентралізації влади» та затвердження Положення про нього

02.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
депутат обласної ради VІІ скликання
Рукавішнікова О.О.

Про започаткування проведення
обласного конкурсу журналістських
робіт «Впровадження реформи
самоврядування та децентралізації влади»
та затвердження Положення про нього

З метою підвищення обізнаності населення  Херсонської області щодо переваг та здобутків реформи місцевого самоврядування, поширення кращих практик, ініціатив в розвитку територіальних громад через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних засобах масової інформації,  та керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Започаткувати з 2018 року проведення обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи самоврядування та децентралізації влади».
  2. Затвердити Положення про обласний конкурс журналістських робіт «Впровадження реформи самоврядування та децентралізації влади» у редакції, що додається.
  3. Делегувати голові обласної ради повноваження щодо затвердження складу конкурсної комісії, створеної відповідно до Положення про конкурс журналістських робіт «Впровадження реформи самоврядування та децентралізації влади».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності.

Голова обласної ради                                                                              В.Мангер

Додаток