Про внесення змін до рішення ХI сесії обласної ради VIІ скликання від 03 березня 2017 року № 393 «Про надання дозволу комунальному закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради на передачу автомобілів військовій частині – польова пошта В4750»

19.12.2017

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат обласної ради VII скликання
Рожков Ю.Г.

Про внесення змін до рішення
ХI сесії обласної ради VIІ скликання
від 03 березня 2017 року № 393
«Про надання дозволу комунальному
закладу «Обласний територіальний центр
екстреної медичної допомоги та медицини
катастроф» Херсонської обласної ради
на передачу автомобілів військовій
частині – польова пошта В4750»

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 14 грудня 2017 року  № 749 «Про внесення змін до рішення ХI сесії обласної ради VIІ скликання     від 03 березня 2017 року № 393 «Про надання дозволу комунальному закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради на передачу автомобілів військовій частині – польова пошта В4750», керуючись пунктом 20 частини першої    статті 43 та частинами четвертою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення ХI сесії обласної ради VIІ скликання від 03 березня 2017 року № 393 «Про надання дозволу комунальному закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради на передачу автомобілів військовій частині – польова пошта В4750» (зі змінами), виклавши його у такій редакції:

«1. Припинити комунальному закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради право оперативного управління автомобілем УАЗ 3962, державний номер ВТ 3408 АЕ».

  1. Надати право оперативного управління військовій частині – польова пошта В4533 автомобілем УАЗ 3962, державний номер ВТ 3408 АЕ, з подальшою його передачею військовій частині – польова пошта В4750.
  2. Головному лікарю комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради та командиру військової частини – польова пошта В4533 забезпечити прийом-передачу автомобіля у встановленому законом порядку та надати копію акту до Херсонської обласної ради.
  3. Надати дозвіл на списання шляхом ліквідації непридатного до експлуатації автотранспортного засобу УАЗ 3962, державний номер ВТ 5899 АІ.
  4. Головному лікарю комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради:

5.1 Після демонтажу та розбирання майна здійснити реалізацію демонтованих деталей, вироблених з металу відповідно до вимог чинного законодавства;

5.2. Здійснити списання майна, зазначеного в пункті 4 цього рішення, відповідно до Положення про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської області, затвердженого рішенням XXXI сесії обласної ради VI скликання від 14 листопада 2014 року № 1132;

5.3. У місячний строк після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування надати до Херсонської обласної ради звіт про списання майна;

5.4. Здійснити державну реєстрацію припинення права власності на списане майно, у зв’язку з його знищенням, згідно чинного законодавства України та надати до обласної ради копії підтверджуючих документів».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                   В.М.Мангер