Про внесення змін до програми організації допомоги підрозділам Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, профілактики злочинності на території області на 2018 − 2020 роки

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
ПРОЕКТ

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Херсонська обласна державна адміністрація

Про внесення змін до програми організації
допомоги підрозділам Головного управління
Національної поліції в Херсонській області у
забезпеченні публічної безпеки і порядку,
охорони прав і свобод людини, а також інтересів
суспільства і держави, профілактики
злочинності на території області на 2018 − 2020
роки

Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43, статтями 59 та 72 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи листи Херсонської обласної державної адміністрації від 21 травня 2018 року № 15-3480/0/18/339 та від 04 липня 2018 року № 15-3480/1/18/339, взявши до уваги висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою від _______ 2018 року № _____, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до програми організації допомоги підрозділам Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, профілактики злочинності на території області на 2018 − 2020 роки, (далі – Програма), затвердженої рішенням XVII сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання від 16 березня 2018 року № 772, виклавши її у новій редакції, що додається.
  2. Херсонській обласній державній адміністрації надавати обласній раді щорічний звіт про виконання заходів Програми до 15 березня року наступного за звітним.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Голова                                                                                                    В.МАНГЕР

Додаток