Про внесення змін до обласної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими можливостями та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015 – 2019 роки

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
ПРОЕКТ

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Херсонська обласна державна
адміністрація

Про внесення змін до обласної програми
соціального захисту людей похилого віку,
осіб з обмеженими можливостями та
підтримки сім’ї, утвердження
гендерної рівності і протидії торгівлі
людьми на 2015 – 2019 роки

Враховуючи листи Херсонської обласної державної адміністрації від 11 грудня 2017 року № 15-8556/0/17/322, від 12 січня 2018 року № 15-281/0/18/322, висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці від _______ №______, керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до обласної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими можливостями та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015 – 2019 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням XXXIV сесії обласної ради VI скликання від 29 квітня 2015 року № 1204 (зі змінами), а саме:

         1.1. Замінити у її назві та по тексту слова «особи з обмеженими можливостями» в усіх відмінках словами «особи з інвалідністю» у відповідних відмінках.

         1.2. Викласти у новій редакції пункт 9 додатка 2 «Перелік громадських організацій ветеранів та інвалідів, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету» до Програми, а саме:

         «9. Херсонське обласне відділення громадської організації «Українська спілка в’язнів – жертв нацизму».

 1.3. Викласти в новій редакції графу 5 «Джерела фінансування та їх обсяг (тис. грн) / Обласний бюджет» пункту 11 розділу I «Поліпшення соціально-побутових умов ветеранів війни та праці, інвалідів» (згідно з додатком).

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Голова обласної ради                                                                          В.М. Мангер

Додаток