Про створення комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради

16.02.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Голова Херсонської обласної ради
Мангер В.М.

Про створення комунального
підприємства «Обласний центр хокею»
Херсонської обласної ради

З метою створення належних умов для проведення масових заходів з фізичної культури в Херсонській області, раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, розглянувши пропозиції відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» Херсонської області від 25 січня 2018 року № 1, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 01 березня 2018 року № 819 «Про звернення відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» щодо створення комунального хокейного клубу», лист комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту від 05 березня 2018 року № 23-вих., відповідно до статей 78, 135, 137 Господарського кодексу України, керуючись статтями 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити комунальне підприємство «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради.
  2. Затвердити статут комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради, що додається.
  3. Херсонській обласній державній адміністрації здійснити в установленому порядку організаційно-правові заходи щодо функціонування та фінансування новоствореного підприємства на виконання цього рішення.
  4. Встановити порядок використання спортивних споруд зі штучним льодом (спортивний льодовий палац), що розташовані на земельній ділянці площею 2,000 га (кадастровий номер – 6510136900:16:002:0055) по вул. 49-ї Херсонської Гвардійської дивізії, 26 у м. Херсоні: льодовий палац літера А, трансформатор літера Б, огорожа № 1,2, естакада № 3,4, наданих в оперативне управління комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, шляхом укладання з комунальним підприємством «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради договору спільного використання.

Договір спільного використання укласти в 3-денний термін з моменту реєстрації юридичної особи комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради з наданням його копії до обласної ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності, з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності.

Голова обласної ради                                                                   В.М. Мангер

Додаток