Про реорганізацію комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека» шляхом приєднання до комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради

05.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат обласної ради
VII скликання
Рожков Ю.Г.

Про реорганізацію комунального
закладу Херсонської обласної ради
«Обласна наукова медична бібліотека»
шляхом приєднання до комунального
закладу «Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради

З метою оптимізації витрат та зменшення видатків обласного бюджету на утримання об’єктів спільної власності сіл, селищ, міст Херсонської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 01 березня 2018 року № 778, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити юридичну особу – комунальний заклад Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека» (73000, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Суворова, будинок 27, код ЄДРПОУ 21294595) шляхом її приєднання до комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради (73024, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Героїв Крут, будинок 2, код ЄДРПОУ 02221900).
  2. Визнати комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради правонаступником усього майна, прав та обов’язків комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека».
  3. Утворити комісію з припинення комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека», відповідно до вимог чинного законодавства України у складі згідно з додатком 1.
  4. 4. Комісії з припинення протягом чотирьох місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації здійснити заходи, пов’язані з припиненням юридичної особи – комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека», згідно з вимогами чинного законодавства України.
  5. Встановити порядок і строки припинення юридичної особи – комунального закладу комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека» згідно з планом-графіком, викладеним у додатку 2 до цього рішення, який виконуватиметься комісією з припинення.
  6. Визначити голову комісії з припинення уповноваженою особою, яка зобов’язана подати до державного реєстратора заяву про внесення до Єдиного державного реєстру запису щодо прийняття рішення про припинення юридичної особи – комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека».
  7. Доручити голові комісії з припинення:

         7.1. Надати в органи державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи – комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека».

         7.2. Здійснити всі передбачені чинним законодавством заходи, які пов’язані з припиненням юридичної особи, із дотриманням трудових прав і соціальних гарантій працівників комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека».

         7.3. У встановленому  законодавством  порядку та строки скласти передавальний акт та подати його на затвердження Херсонській обласній раді.

  1. Встановити двомісячний строк для задоволення вимог кредиторів з дати публікування повідомлення про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи – комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека».
  2. Голові комісії з припинення, після припинення юридичної особи – комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласна наукова медична бібліотека», надати до обласної ради документи, що підтверджують виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                     В.М.Мангер

Додаток