Про реорганізацію Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради

05.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат обласної ради VII скликання
Рожков Ю.Г.

Про реорганізацію Генічеського
медичного училища Херсонської
обласної ради шляхом приєднання
до  комунального закладу
«Бериславський медичний коледж»
Херсонської обласної ради

З метою оптимізації витрат та зменшення видатків обласного бюджету на утримання об’єктів спільної власності сіл, селищ, міст Херсонської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 01 березня  2018 року № 779, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43, статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити юридичну особу – Генічеське медичне училище Херсонської обласної ради (75500, Херсонська обл., місто Генічеськ, проспект Миру, будинок 41, код ЄДРПОУ 02011640) шляхом його приєднання до комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради (74300, Херсонська обл., місто Берислав, вул. 1 Травня, будинок 173, код ЄДРПОУ 02011634).
  2. Визнати комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради правонаступником усього майна, прав та обов’язків Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради.
  3. Утворити комісію з припинення Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради, відповідно до вимог чинного законодавства України у складі згідно з додатком 1.
  4. 4. Комісії з припинення протягом чотирьох місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації здійснити заходи, пов’язані з припиненням юридичної особи – Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради, згідно з вимогами чинного законодавства України.
  5. Встановити порядок і строки припинення юридичної особи – Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради згідно з планом-графіком, викладеним у додатку 2 до цього рішення, який виконуватиметься комісією з припинення.
  6. Визначити голову комісії з припинення уповноваженою особою, яка зобов’язана подати до державного реєстратора заяву про внесення до Єдиного державного реєстру запису щодо прийняття рішення про припинення юридичної особи – Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради.
  7. Доручити голові комісії з припинення:

         7.1. Надати в органи державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи – Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради.

         7.2. Здійснити всі передбачені чинним законодавством заходи, які пов’язані з припиненням юридичної особи, із дотриманням трудових прав і соціальних гарантій працівників Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради.

         7.3. У встановленому  законодавством  порядку та строки скласти передавальний акт та подати його на затвердження Херсонській обласній раді.

  1. Встановити двомісячний строк для задоволення вимог кредиторів з дати публікування повідомлення про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи – Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради.
  2. Голові комісії з припинення, після припинення юридичної особи – Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради, надати до обласної ради документи, що підтверджують виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                     В.М.Мангер

Додаток