Про продовження дії договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендною платою у розмірі одна гривня на рік

05.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат обласної ради
VII скликання
Рожков Ю.Г.

Про продовження дії договорів оренди
нерухомого майна, що належить  до спільної
власності територіальних громад сіл, селищ,
міст Херсонської області, з орендною платою
у розмірі одна гривня на рік

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 22 травня 2018 року   № 952, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43, статтею 59 та частинами четвертою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на подовження:

1.1. Комунальному закладу «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер» Херсонської обласної ради:

договору оренди нерухомого майна від  01 липня 2016 року між комунальним закладом «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер» Херсонської обласної ради та комунальним закладом «Херсонський обласний центр медико-соціальної експертизи» Херсонської обласної ради, площею 30,4 кв.м за адресою: м. Херсон, Миколаївське  шосе, 82, строком на 2 роки 11 місяців з орендною платою 1,00 (одна) гривня на рік.

  1. Керівникам вищезазначених комунальних закладів та установ здійснити усі необхідні заходи щодо укладення додаткових угод до договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальної громади сіл, селищ, міст Херсонської області відповідно до вимог чинного законодавства та надати копії відповідних додаткових угод до Херсонської обласної ради у п’ятиденний термін з дня їх підписання.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова                                                                                       В.МАНГЕР