Про припинення комунальному підприємству Центральна районна аптека № 3 Суворовського району м. Херсона права господарського відання на приміщення аптеки № 81 та аптечного пункту аптеки № 111

05.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат обласної ради
VII скликання
Рожков Ю.Г.

Про припинення комунальному підприємству
Центральна районна аптека № 3
Суворовського району м. Херсона
права господарського відання на приміщення
аптеки № 81 та аптечного пункту аптеки № 111

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 01 березня 2018 року     № 811 «Про упорядкування об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства Центральна аптека № 3 Суворовського району м. Херсона»,  керуючись статтею 59, пунктом 20 частини першої статті 43 та частинами четвертою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити комунальному підприємству Центральна районна аптека № 3 Суворовського району м. Херсона право господарського відання на приміщення аптеки № 81, загальною площею 436,2 кв.м, розташованої за адресою: м. Херсон, просп. 200-річчя Херсона, 12 та аптечного пункту аптеки № 111, загальною площею 121,4 кв.м, розташованої за адресою: м. Херсон,        вул. Кримська, 23.
  2. Надати комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради право оперативного управління на приміщення аптеки № 81, розташованої за адресою: м. Херсон, просп. 200-річчя Херсона, 12 та аптечного пункту аптеки № 111, розташованої за адресою: м. Херсон, вул. Кримська, 23.
  3. Керівникам комунального підприємства Центральна районна аптека № 3 Суворовського району м. Херсона та комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради здійснити заходи щодо припинення права господарського відання та набуття права оперативного управління вказаним нерухомим майном у відповідності до норм чинного законодавства України протягом 14 календарних днів з дня прийняття рішення.
  4. Керівнику комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради надати до обласної ради копії актів прийому-передачі протягом 5 робочих днів після підписання.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                      В.М.Мангер