Про поновлення Ротоноса Сергія Олексійовича на посаді директора комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради

05.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат обласної ради VII скликання
Рожков Ю.Г.

Про поновлення Ротоноса Сергія
Олексійовича на посаді директора
комунальної установи «Херсонський
обласний центр фізичного здоров’я
населення «Спорт для всіх»
Херсонської обласної ради

На виконання рішення Херсонського міського суду від 16 лютого 2017 року по справі № 766/1374/17 щодо поновлення Ротоноса Сергія Олексійовича на посаді директора комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради,враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 01 березня             2018 року № 823, керуючись пунктом 11 частини першої статті 41 Кодексу законів про працю України, ст. 430 Цивільного процесуального кодексу України,пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Поновити Ротоноса Сергія Олексійовича на посаді директора комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради з 29 грудня 2016 року.
  2. Звільнити Яворського Сергія Миколайовича з посади виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради у зв’язку із поновленням на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу (пункт 6 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                            В.М.Мангер