Про передачу до спільної власності територіальних громад Херсонської області нерухомого майна

23.02.2018

Про передачу до спільної власності
територіальних громад Херсонської
області нерухомого майна

 

Відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, пункту 13 частини першої статті 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи проведені у лютому 2018 року спільні наради за участі представників Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від……..…. №…, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43, пунктом 18 частини шостої статті 55, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області частки у розмірі 80 % плавального басейну, який входить до складу оздоровчого комплексу (І черга) за адресою: м. Херсон, вул. Перекопській, 4, що належить на праві приватної власності Херсонській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.
  2. Доручити голові Херсонської обласної ради вчинити всі необхідні дії на виконання цього Рішення.
  3. Це рішення направити до Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України для розгляду в установленому чинним законодавством України порядку питання про передачу зазначеного у пункті 1 цього Рішення нерухомого майна з приватної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                     В.М.Мангер