Про передачу майна

19.12.2017

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат Херсонської обласної
ради
VII скликання
Деркач В.А.

Про передачу майна

Розглянувши лист Херсонської обласної державної адміністрації від 05 грудня 2017 року № 15-8418/0/17/314-1 «Про надання згоди на передачу збудованих І та ІІ черг Верхньоантонівського водозабору», з урахуванням висновків і рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі від 15 грудня 2017 року № 15/14, керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати введений в експлуатацію об’єкт «Верхньоантонівський водозабір та водовід питної води у м. Херсоні – реконструкція (перша та друга черга)» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області до комунальної власності територіальної громади м. Херсона за умови прийняття відповідного рішення Херсонською міською радою згідно з вимогами чинного законодавства.
  2. Херсонській обласній державній адміністрації здійснити усі необхідні заходи щодо прийняття – передачі вказаного майна відповідно до вимог чинного законодавства та копії актів приймання – передачі надати до обласної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

Голова обласної ради                                                                     В.М.Мангер