Про обласну цільову програму медичної реабілітації та соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції на період до 2020 року

03.01.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Херсонська обласна державна

Про обласну цільову програму
медичної реабілітації  та
соціальної  реадаптації учасників
антитерористичної операції
на період до 2020 року

З метою вдосконалення та повноцінного функціонування в області системи реабілітації та реадаптації учасників антитерористичної операції, забезпечення медичної, фізичної та психологічної реабілітації в умовах обласних медичних закладів, а також соціального захисту учасників антитерористичної операції для їх якісної соціалізації в умовах мирного життя, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій обласної ради: з питань охорони здоров’я та здорового способу життя від 15 грудня         2017 року № 14-4 та з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці від________ № ___, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити обласну цільову програму медичної реабілітації та соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції на період до 2020 року, що додається.
  2. Херсонській обласній державній адміністрації щорічно надавати обласній раді звіт про виконання заходів вказаної програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та здорового способу життя.

 Голова обласної ради                                                                       В.М.Мангер

Додаток

адміністрація