Про надання комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради права оперативного управління нерухомим майном за адресою:Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Гоголя, 190

19.12.2017

Про надання комунальній установі з
капітального будівництва та експлуатації
Херсонської обласної ради права
оперативного управління нерухомим
майном за адресою:Херсонська область,
м. Генічеськ, вул. Гоголя, 190

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 14 грудня 2017 року  № 745 «Про надання комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради право оперативного управління нерухомим майном за адресою: Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Гоголя, 190», керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

. Припинити комунальному підприємству «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради право оперативного управління нерухомим майном за адресою: Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Гоголя, 190.

  1. Надати комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради право оперативного управління нерухомим майном за адресою: Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Гоголя, 190.
  2. Доручити комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради здійснити, відповідно до вимог чинного законодавства   України,  державну  реєстрацію  права оперативного управління вищезазначеним нерухомим майном.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                     В.М.Мангер