Про надання дозволу на укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області

05.03.2018

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Депутат обласної ради
VII скликання
Рожков Ю.Г.

Про надання дозволу на укладання
договорів оренди нерухомого майна,
що належить до спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міст
Херсонської області

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від 22 травня 2018 року № 965,  № 930,  керуючись статтями 55, 59, 60 пунктом 20 частини першої статті 43 та частинами четвертою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл:

1.1 комунальному підприємству Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» на укладання договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області площею 63,4 кв.м. з  митницею Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі, терміном на 2 роки 11 місяців з орендною платою 1 (одна) грн на рік.

1.2 комунальному підприємству «Херсонське бюро технічної інвентаризації» Херсонської обласної ради на укладання з комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради договору оренди нежитлових приміщень площею 68,7 кв.м для розміщення офісу, що знаходиться за адресою:                          м. Херсон, вул. Українська, 3, терміном на 2 роки 11місяців з орендною платою одна гривня на рік.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

Голова                                                                                                В.МАНГЕР