Назва об’єднаної територіальної громади Ради що увійшли до складу об’єднаної територіальної
громади
Голова громади
1 Асканія-Нова селищна об’єднана територіальна громада (Чаплинський район)http://askaniya-nova.gromada.org.ua/ Асканія-НоваМаркеєвська ВіталійКаземирович Свінціцьки
2 Бехтерська сільська об’єднана територіальна громада(Голопристанський район) БехтерськаОлексіївська БуракМихайло Іванови
3 Білозерська селищна об’єднана територіальна громада (Білозерський район)

БілозерськаНадеждівська

Томинобалківська

Чередник Антоніна Іванівна
4 Борозенська сільська об’єднана територіальна громада (Великоолександрівський район)

БорозенськаНовокубанська

Чарівненська

КузьмінаГалина Луківна
5 Великокопанівська сільська об’єднана територіальна громада (Олешківський район)https://vkopanivska-gromada.gov.ua/ ВеликокопанівськаАбрикосівська КостенкоВалентина Дмитрівна
6

Виноградівська сільська об’єднана територіальна громада(Олешківський район)

http://vynogradivska-gromada.gov.ua/

ВиноградівськаТарасівська

Брилівська

ШматенкоСергій Вілійович
7 Високопільська селищна об’єднана територіальна громада (Високопільський район)http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=2

ВисокопільськаМалошестірнянська

Нововознесенська

ЗаставаРуслан Миколайович
8 Гладківська сільська об’єднана територіальна громада (Голопристанськийрайон) ГладківськаТаврійська ФорощукОлександр Володимирович
9 Горностаївська селищна об’єднана територіальна громада (Горностаївський район)http://gornostaivska-gromada.gov.ua/

ГорностаївськаЗаводівська

Маринська

Ольгинська

Червоноблагодатненська

Козаче-Лагерська

Славненська

Великоблаговіщенська

ЛяхноДмитро Валерійович
10 Долматівська сільська об’єднана територіальна громада (Голопристанський район)

ДолматівкаДобропілля

Нововолодимирівка

ШилінаЛариса Миколаївна
11

Зеленопідська сільська об’єднана територіальна громада(Каховський район)

http://zelenopidska.gromada.org.ua/

 

ЧервоноперекопськаДмитрівська

Слобідська.

ЛобунькоГалина Павлівна
12 Іванівська селищна об’єднана територіальна громада (Іванівський район)https://ivanivska-silska-rada.gov.ua/

ІванівськаНовомиколаївська

Шотівська

Трохимівська

Балашівська

Благодатненська

Нововасилівська

Воскресенська

Новосеменівська

ДебелийВіктор Олексійович
13 Каланчацька селищна об’єднана територіальна громада (Каланчацький район)http://kalanchacka-gromada.gov.ua/

КаланчацькаНовокиївська

Новопавлівська

Гаврилівська

Олександрівська

Привільська

Роздольненська

ЗінчукВолодимир Калинович
14 Костянтинівська сільська об’єднана територіальна громада (Горностаївський район)

ДубівськаКостянтинівська

Антонівська

Червонополянська

Каїрська сільська рада не визначилась щодо входження до будь-якої об’єднаної територіальної громади

Кільдеров
Олексій Володимирович
15 Кочубеївська сільська об’єднана територіальна громада (Горностаївський район)http://kochubeevska-gromada.com.ua/page/2/

КочубеївськаЗаградівська

Пригір’ївська

Орлівська

ДударьІван Іванович
16 Любимівська селищна об’єднана територіальна громада (Каховський район)https://lubimivka.silrada.org

ЛюбимівськаВасилівська

Каїрська(Горностаївський район)

Коновалов
Сергій Васильович
17 Мирненська селищна об’єднана територіальна громада (Каланчацький район)http://myrnenska.gromada.org.ua/ МирненськаЧервоночабанська Сучок
Андрій Миколайович
18 Музиківська сільська об’єднана територіальна громада (Білозерський район)http://muz-rada.com.ua/ МузиківськаСхідненська Лейбзон
Савелій Нолєвич
19

Присиваська сільська об’єднана територіальна громада (Чаплинський район)http://grygorivska-gromada.gov.ua/

 

ГригорівськаПавлівська

Строганівська

Іванівська

Кліщевський
Сергій Олександрович
20 Роздольненська сільська об’єднана територіальна громада (Каховський район)

РоздольненськаСеменівська

Чорноморівська

Новокам’янська

Костогризівська

Мясникян
Вегандз Дереніковіч
21 Станіславська сільська об’єднана територіальна громада (Білозерський район) ШирокобалківськаСтаніславська Желуденко
Володимир Володимирович,
22

Тавричанська сільська об’єднана територіальна громада(Каховський район)

http://tavrychanska-gromada.gov.ua/

ТавричанськаЗаозерненська

Дудчинська

Гречка
Юріи? Анатоліи?ович
23

Хрестівська сільська об’єднана територіальна громада(Каховський район)

http://hrestivska-gromada.gov.ua/

ХрестівськаНовонаталівська

Долинська

Надеждівська

Шевченківська

Троян
Олексій Леонідович
24 Чаплинська територіальна громада (Чаплинський район)http://chaplynska-gromada.gov.ua/

ЧаплинськаПершокостянтинівська

Скадовська

Балтазарівська

Магдалинівська

Кучерявоволодимирівська

Червонополянська

Фаустов
Олексій Георгійович
25 Чулаківська сільська об’єднана територіальна громада (Голопристанський район) ЧулаківськаРибальчеська Корольова
Світлана Володимирівна
26 Ювілейна сільська об’єднана територіальна громада (Олешківський район)http://yuvileyna.gromada.org.ua/ Ювілейна ЩасливськаПодоло-Калинівська Пустовой
Роман Анатолійович