Законодавство

НазваПереглянути
Типовий договір орендиПереглянути
Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілуПереглянути
Про оренду державного та комунального майнаПереглянути
ПОЛОЖЕННЯ про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської областіПереглянути
МЕТОДИКА розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розрахункуПереглянути

Запрошуємо орендарів

Комунальний заклад «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради має намір надати в оренду другий поверх адміністративної будівлі загальною площею 254,3 кв.м, розташованої за адресою: м. Херсон, просп. Адмірала Сенявіна, 25.

Бажаючих просимо звертатись до керівництва комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради за телефоном 066 2182933.

КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ,
ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІД 08 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Згідно рішення ХХІV сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 25 квітня 2019 року № 1217 «Про оголошення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області» оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

1.1 Комунальний вищий навчальний заклад «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради:

нежитлового приміщення третього поверху будівлі навчального корпусу загальною площею 15,8 кв.м, за адресою: м. Херсон, вул. Покришева, 41, терміном на 2 роки 11 місяці, за умови розміщення груп з вивчення іноземних мов, зі стартовою платою за базовий місяць – 801,24 грн (50,71 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%.

1.2 Комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»:

частини приміщення № 62, площею 3,0 кв.м, на першому поверсі будівлі вокзалу аеропорту (літ «А») за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення магазину безмитної торгівлі, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 586,20 грн (195,4 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18 %;

нежитлового приміщення № 10 контрольно-пропускного пункту (літ. «В»), загальною площею 9,2 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення офісного приміщення, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 1314,08 грн  без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18 %;

нежитлового приміщення № 13 контрольно-пропускного пункту (літ. «В»), загальною площею 16,7 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення офісного приміщення, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 2385,33 грн  без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18 %;

нежитлового приміщення № 16 контрольно-пропускного пункту (літ. «В»), загальною площею 12,5 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення офісного приміщення, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 1785,44 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18 %;

частини залу прильоту будівлі вокзалу аеропорту (літ. «А»), загальною площею 3,0 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення офісного приміщення, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 460,58 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18 %;

нежитлових приміщень №№ 9,11 контрольно-пропускного пункту (літ. «В»), загальною площею 21,5 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення офісного приміщення, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 3070,94 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18 %.

1.3 Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради:

комунального майна, загальною площею 1,2 кв.м, за адресою: м. Херсон, вул. П. Калнишевського, 2а, терміном на 2 роки 11 місяці, за умови розміщення торговельних автоматів, що відпускають продовольчі товари, зі стартовою платою за базовий місяць – 18,53 грн (15,44 грн  за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 9%.

1.4 Херсонська обласна клінічна лікарня:

комунального майна, загальною площею 6,5 кв.м, за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 67, з метою розміщення складського приміщення терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць – 422,84 грн (65,05 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою 15 %.

1.5 Дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту:

частини нежитлового приміщення спортивних споруд зі штучним льодом, площею 12,9 кв.м, за умови розміщення торгівельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 358,0 грн (27,75 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою 8 %;

частини нежитлового приміщення спортивних споруд зі штучним льодом, площею 15,7 кв.м, за умови розміщення крамниць-складів, магазинів-складів, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 979,50 грн (62,39 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою 18 %.

  1. Оголосити повторний конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

2.1 Комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»:

вбудованого нежитлового приміщення № 133, площею 12,5 кв.м, будівлі вокзалу аеропорту (літ «А») за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення офісного приміщення, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 955,80 грн (76,46 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18%.

2.2 Херсонська обласна клінічна лікарня:

приміщення загальною площею 48,5 кв.м за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 36, за умови надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць – 4278,00 грн (88,21 грн) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 20%.

Умови конкурсу:

  1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 робочих днів після оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.
  2. Для участі у конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс»):

заяву на участь у конкурсі та пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами;

установчі документи (для юридичних осіб) (копія);

виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія);

документ, підтверджуючий взяття на облік як платника податків і зборів;

довідку про відсутність відносно заявника порушеної справи про банкрутство;

документ, що посвідчує права представника заявника (у разі необхідності);

копію паспорта, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки до моменту укладення договору.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 73003, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 424. Довідкова інформація надається за тел.(0552) 49-25-00.

  1. У разі якщо найбільший розмір орендної плати запропонований одночасно декількома учасниками конкурсу, переможцем конкурсу визначається учасник, який запропонував найкращі умови експлуатації об’єкта оренди.
  2. Результати конкурсу визначаються постійною комісією обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.