Законодавство

НазваПереглянути
Типовий договір орендиПереглянути
Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілуПереглянути
Про оренду державного та комунального майнаПереглянути
ПОЛОЖЕННЯ про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської областіПереглянути
МЕТОДИКА розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розрахункуПереглянути

Запрошуємо орендарів

Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради має намір надати в оренду вільні приміщення, розміщені за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81, а саме:

  1. Приміщення загальною площею 57,7 кв.м розташоване у підвалі корпусу для новонароджених, недоношених та дітей раннього віку.
  2. Приміщення загальною площею 196,5 кв.м розташоване на другому поверсі харчоблока.
  3. Приміщення загальною площею 24,4 кв.м розташоване на першому поверсі харчоблока.

Всі приміщення потребують капітального ремонту.

Бажаючих просимо звертатись до головного лікаря комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради Холодняк Інни Вікторівни за телефоном: (0552) 49-04-34, 32-17-91 (більш детальна інформація на сайті http://bdp.ks.ua).

КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІД 30 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ

Згідно рішення ХХІХ сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 18 жовтня 2019 року № 1449 «Про оголошення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області» оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

1.1 Комунальний заклад «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» Херсонської обласної ради:

приміщення загальною площею 20,0 кв.м, за адресою: м. Херсон,  вул. Миколи Гринька, 1-а, з метою розміщення обласних комунальних підприємств, терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць – 97,61 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною  ставкою  – 1%.

1.2 Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер»:

приміщення за адресою: м. Херсон, смт. Антонівка, шосе В’ячеслава Чорновола, 26Б, загальною площею 26,1 кв.м, за умови розміщення обласних комунальних підприємств, терміном на 2 роки 11 місяців  зі стартовою платою за базовий місяць – 135,78 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 1%.

1.3 Херсонський обласний центр народної творчості:

приміщення за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 16, загальною площею 5,6 кв.м, за умови розміщення професійних творчих працівників (творчої спілки), терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць – 105,88 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 3%.

1.4 Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради:

приміщення за адресою: м. Берислав, вул. 1 Травня, 173, загальною площею 94,40 кв.м, за умови розміщення суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики, терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий  місяць – 2 687, 59 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 20%.

1.5 Комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»:

частини вестибюля будівлі вокзалу аеропорту (літ. А), площею 6,0 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Херсон, Аеропорт «Цивільної авіації», за умови розміщення торгівельного об’єкта з продажу непродовольчих товарів (товарів мобільного оператора), терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 425,00 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою –18%.

1.6 Комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради:

вбудованого нежитлового приміщення кабінет № 307, загальною площею 14,3 кв.м, адміністративної будівлі (літ. А), за адресою: м. Херсон,  просп. Ушакова, 47, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 552, 84 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції,  з орендною ставкою – 3 %.

  1. Оголосити повторний конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

Комунальна установа «Медичний пансіонат Медик» Херсонської обласної ради:

гаражного боксу № 5 загальною площею 17,7  кв.м, за адресою: м. Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії, 21, за умови розміщення гаражу, терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць – 531,00 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%.

 

Умови конкурсу:

 

  1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 робочих днів після оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.
  2. Для участі у конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс»):

заяву на участь у конкурсі та пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами;

установчі документи (для юридичних осіб) (копія);

виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія);

документ, підтверджуючий взяття на облік як платника податків і зборів;

довідку про відсутність відносно заявника порушеної справи про банкрутство;

документ, що посвідчує права представника заявника (у разі необхідності);

копію паспорта, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки до моменту укладення договору.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 73003, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 424. Довідкова інформація надається за тел.(0552) 49-25-00.

  1. У разі якщо найбільший розмір орендної плати запропонований одночасно декількома учасниками конкурсу, переможцем конкурсу визначається учасник, який запропонував найкращі умови експлуатації об’єкта оренди.
  2. Результати конкурсу визначаються постійною комісією обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.