Законодавство

НазваПереглянути
Типовий договір орендиПереглянути
Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілуПереглянути
Про оренду державного та комунального майнаПереглянути
ПОЛОЖЕННЯ про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської областіПереглянути
МЕТОДИКА розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розрахункуПереглянути

Запрошуємо орендарів

Комунальний заклад «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради має намір надати в оренду другий поверх адміністративної будівлі загальною площею 254,3 кв.м, розташованої за адресою: м. Херсон, просп. Адмірала Сенявіна, 25.

Бажаючих просимо звертатись до керівництва комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради за телефоном 066 2182933.

КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІД 20 ЛЮТОГО 2019 РОКУ

Згідно рішення ХХІІІ сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 08 лютого 2019 року № 1165 «Про оголошення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області» оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

1.1 Комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради:

частина даху будівлі площею 15 кв.м, розташованої за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 40, за умови розміщення антен та телекомунікаційного обладнання оператора мобільного зв’язку, терміном 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 2899,27 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 40 %;

нежитлове приміщення площею 9,7 кв.м, розташоване за адресою: м. Херсон, вул. Університетська, 136-а, за умови розміщення суб’єктів господарювання, що здійснюють проектні, проектно-вишукувальні, проектно-конструкторські роботи, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 778,67 грн (80,27 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 10 %;

нежитлові приміщення, загальною площею 248,6 кв.м, будівлі цеху літ. «З», за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 46, за умови розміщення столярної майстерні та проведення необхідного поточного ремонту приміщення протягом місяці з дня підписання договору оренди, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 2308,88 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15 %.

До істотних умов договору оренди додати наступні пункти:

забезпечити проведення необхідного поточного ремонту приміщення протягом місяця з дня підписання договору оренди;

надати звіт про проведений поточний ремонт до обласної ради протягом 10 днів після його закінчення;

розірвання цього договору за ініціативою Орендодавця допускається також у разі не виконання орендарем умови договору стосовно проведення поточного ремонту.

1.2 Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня Херсонської обласної ради:

будівля «Крамниці літ. «О» (14), загальною площею 20,7 кв.м, за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Нова Збур’ївка, вул. Лікарняна, 54, що перебуває на балансі Новозбур’ївської обласної туберкульозної лікарні, за умови розміщення непродовольчих та продовольчих товарів, в тому числі товарів підакцизної групи терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 259,28 грн (12,52 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 18 %.

1.3 Херсонська обласна клінічна лікарня:

частина вестибюля першого поверху загальною площею 4,86 кв.м, будівлі Центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні, розташованої за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 36, за умови розміщення  об’єкта роздрібної торгівлі товарів медичного призначення, терміном на 2 роки зі стартовою платою за базовий місяць – 425,91 грн (87,64 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%;

нежитлове приміщення другого поверху будівлі Центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні загальною площею 28,6 кв.м за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 36, з метою надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць – 2867,33 грн  без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 20%;

приміщення загальною площею 48,5 кв.м за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 36, за умови надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки 11 місяців зі стартовою платою за базовий місяць – 4278,00 грн (88,21 грн) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 20%.

1.4 Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер»:

приміщення за адресою: м. Херсон, смт. Антонівка, шосе В’ячеслава Чорновола, 26Б, загальною площею 366,2 кв.м, для встановлення високоенергетичного лінійного прискорювача і КТ симулятора з метою надання медичних послуг населенню з променевої терапії терміном на 5 років, з можливістю надання медичних послуг за рахунок орендної плати зі стартовою платою за базовий місяць – 60 663,47 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 20%.

1.5 Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради (далі – заклад):

нежитлові приміщення першого поверху будівлі головного корпусу літ. «Б1», загальною площею 62,8 кв.м, розташованого за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81, терміном на 2 роки 11 місяців за умови розміщення їдалень, буфетів, які не здійснюють продажу товарів підакцизної групи зі стартовою платою за базовий місяць – 1496,15 грн (23,82 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 6%, з урахуванням наступних вимог закладу:

дотримання вимог санітарно-епідемічного і санітарно-гігієнічного режимів згідно «Санитарных правил для предприятий общественного питания. СанПин 42-123-5777-91»;

наявність Технологічних карток приготування страв;

наявність «Особистих медичних книжок» ф№1-ОМК наказу МОЗ України від 21.02.2013 р. № 150 у співробітників, які займаються приготуванням та реалізацією продуктів харчування;

наявність страв для дієтичного харчування4

проведення поточного ремонту приміщень пристосованих для громадського харчування;

надання знижки у розмірі 15% для медичних працівників закладу.

 

Умови конкурсу:

 

  1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 робочих днів після оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.
  2. Для участі у конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс»):

заяву на участь у конкурсі та пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами;

установчі документи (для юридичних осіб) (копія);

виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія);

документ, підтверджуючий взяття на облік як платника податків і зборів;

довідку про відсутність відносно заявника порушеної справи про банкрутство;

документ, що посвідчує права представника заявника (у разі необхідності);

копію паспорта, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки до моменту укладення договору.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 73003, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 424. Довідкова інформація надається за тел.(0552) 49-25-00.

  1. У разі якщо найбільший розмір орендної плати запропонований одночасно декількома учасниками конкурсу, переможцем конкурсу визначається учасник, який запропонував найкращі умови експлуатації об’єкта оренди.
  2. Результати конкурсу визначаються постійною комісією обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.