Законодавство

НазваПереглянути
Типовий договір орендиПереглянути
Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілуПереглянути
Про оренду державного та комунального майнаПереглянути
ПОЛОЖЕННЯ про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської областіПереглянути
МЕТОДИКА розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розрахункуПереглянути

Запрошуємо орендарів

Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради має намір надати в оренду вільні приміщення, розміщені за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81, а саме:

  1. Приміщення загальною площею 57,7 кв.м розташоване у підвалі корпусу для новонароджених, недоношених та дітей раннього віку.
  2. Приміщення загальною площею 196,5 кв.м розташоване на другому поверсі харчоблока.
  3. Приміщення загальною площею 24,4 кв.м розташоване на першому поверсі харчоблока.

Всі приміщення потребують капітального ремонту.

Бажаючих просимо звертатись до головного лікаря комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради Холодняк Інни Вікторівни за телефоном: (0552) 49-04-34, 32-17-91 (більш детальна інформація на сайті http://bdp.ks.ua).

КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІД 15 СІЧНЯ 2020 РОКУ

Згідно рішення ХХХІ сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 20 грудня 2019 року № 1531 «Про оголошення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області» оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

1.1 Комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»:

частини залу прильоту будівлі вокзалу аеропорту (літ. А), загальною площею 2,0 кв.м, що знаходиться за адресою м. Херсон, Аеропорт «Цивільної авіації» за умови розміщення банкомату та терміналу, терміном 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 272,90 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 40%.

1.2 Комунальна установа «Медичний пансіонат «Медик» Херсонської обласної ради:

1.2.1 гаражного боксу № 1, що знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії, 21, за умови розміщення гаражу, загальною площею 21,6 кв.м, строком на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 648,00 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%;

1.2.2 гаражного боксу № 2, що знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії, 21, за умови розміщення гаражу, загальною площею 21,6 кв.м, строком на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 648,00 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%;

1.2.3 гаражного боксу № 3, що знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії, 21, за умови розміщення гаражу, загальною площею 21,6 кв.м, строком на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 648,00 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%.

1.3 Комунальний заклад «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради»:

вбудованого нежитлового приміщення підвалу (№ 014 за нумерацією закладу, № СІІ за планом БТІ), загальною площею 34,2 кв.м, розташованого за адресою м. Херсон, вул. Перекопська, 158, за умови розміщення складського приміщення, терміном 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 690,64 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%.

1.4 Некомерційне комунальне підприємство «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради:

приміщення, що знаходиться за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 36, за умови надання медичних послуг населенню, загальною площею 53,3 кв.м, строком на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 4615,75 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 20%.

1.5 Комунальне некомерційне підприємство «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради:

1.5.1 нежитлових вбудованих приміщень, загальною площею 78,0 кв.м, розташованих на другому поверсі будівлі харчоблоку літ «З» Херсонської дитячої обласної лікарні, за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81, за умови розміщення об’єкту з виготовлення їжі, терміном 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий  місяць – 3168,75 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%, та з врахуванням обов’язкових вимог, а саме:

дотримання вимог санітарно-епідемічного і санітарно-гігієнічного режимів «Санітарних правил для підприємств громадського харчування. СанПин 42-123-5777-91»;

наявність Технологічних карток приготування страв;

наявність «Особистих медичних книжок» ф. № 1-ОМК наказу МОЗ України від 21 лютого 2013 року № 150 у співробітників, які займаються приготуванням та реалізацією продуктів харчування;

наявність страв для дієтичного харчування;

проведення поточного ремонту приміщень, пристосованих для громадського харчування;

1.5.2 нежитлових вбудованих приміщень, загальною площею 57,7 кв.м, розташованих у підвалі корпусу для новонароджених, недоношених та дітей раннього віку Херсонської дитячої обласної лікарні, за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81, за умови розміщення об’єкту послуг з харчування, терміном 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 1062,84 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 6%, та з врахуванням обов’язкових вимог, а саме:

дотримання вимог санітарно-епідемічного і санітарно-гігієнічного режимів «Санітарних правил для підприємств громадського харчування. СанПин 42-123-5777-91»;

наявність Технологічних карток приготування страв;

наявність «Особистих медичних книжок» ф. № 1-ОМК наказу МОЗ України від 21лютого 2013 року № 150 у співробітників, які займаються приготуванням та реалізацією продуктів харчування;

наявність страв для дієтичного харчування;

проведення поточного ремонту приміщень, пристосованих для громадського харчування;

надання знижки у розмірі 15% для медичних працівників підприємства;

встановлення приладів обліку електроенергії та водопостачання.

Умови конкурсу:

  1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 робочих днів після оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.
  2. Для участі у конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс»):

заяву на участь у конкурсі та пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами;

установчі документи (для юридичних осіб) (копія);

виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія);

документ, підтверджуючий взяття на облік як платника податків і зборів;

довідку про відсутність відносно заявника порушеної справи про банкрутство;

документ, що посвідчує права представника заявника (у разі необхідності);

копію паспорта, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки до моменту укладення договору.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 73003, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 424. Довідкова інформація надається за тел.(0552) 49-25-00.

  1. У разі якщо найбільший розмір орендної плати запропонований одночасно декількома учасниками конкурсу, переможцем конкурсу визначається учасник, який запропонував найкращі умови експлуатації об’єкта оренди з урахуванням його цільового призначення.
  2. Результати конкурсу визначаються постійною комісією обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.