Законодавство

НазваПереглянути
Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілуПереглянути
Про оренду державного та комунального майнаПереглянути
ПОЛОЖЕННЯ про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської областіПереглянути
МЕТОДИКА розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розрахункуПереглянути

Запрошуємо орендарів

Комунальний заклад «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради має намір надати в оренду другий поверх адміністративної будівлі загальною площею 254,3 кв.м, розташованої за адресою: м. Херсон, просп. Адмірала Сенявіна, 25.

Бажаючих просимо звертатись до керівництва комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради за телефоном 066 2182933.

КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІД 24 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ

Згідно рішення ХХ сесії обласної ради сьомого скликання від 12 жовтня 2018 року № 1033 «Про оголошення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області» оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 581 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», орендодавцями якого є:

1.1 Комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»:

частини вестибюлю першого поверху будівлі вокзалу аеропорту літ. «А-3», площею 29,7 кв.м, за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення кафе, барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи , терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 2700,56 грн (90,93 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 15%;

частини холу першого поверху літ. «А-1-2-1», площею 1,0 кв.м, будівлі вокзалу аеропорту, розташованого за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення торговельного автомату, що відпускає продовольчі товари, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 238,34 грн  (238,34 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 9%;

частини даху адміністративної будівлі з їдальнею літ. «Б», площею 7,6 кв.м, за адресою: м. Херсон, «Аеропорт цивільної авіації», за умови розміщення операторів телекомунікацій, які надають послуги з рухомого (мобільного) зв’язку та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги з доступу до інтернет, терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць – 806,1 грн. (106,06 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 40%.

1.2. Херсонська обласна клінічна лікарня:

приміщення загальною площею 16,8 кв.м за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 36  для надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 1657,60 грн (98,67 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 20 %.

1.3 Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради:

приміщення загальною площею 1218,6 кв.м. за адресою: м. Херсон, вул. Петра Калнишевського, буд.2-А, терміном на 7 місяців два рази на тиждень (субота, неділя) за умови використання приміщення у вільний від навчального процесу час. Стартова плата за базовий місяць – 3912,90 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 15%;

приміщення загальною площею 1218,6 кв.м. за адресою: м. Херсон, вул. Петра Калнишевського, буд.2-А, терміном на 9 місяців 3 рази на тиждень (вівторок, четвер, п’ятниця) за умови використання приміщення у вільний від навчального процесу час. Стартова плата за базовий місяць – 7825,80 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 15%.

1.4. Комунальний вищий навчальний заклад «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради:

приміщення за адресою: Херсонська область, м. Берислав, вул. Слобідська, 45, загальною площею 8,5 кв.м, за умови розміщення торговельного об’єкту з продажу поліграфічної продукції та канцтоварів, строком на 2 роки  11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 113,00 грн (13,3 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ та індексу інфляції, з орендною ставкою – 6%.

Умови конкурсу:

  1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 робочих днів після оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.
  2. Для участі у конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс»):

заяву на участь у конкурсі та пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами;

установчі документи (для юридичних осіб) (копія);

виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія);

документ, підтверджуючий взяття на облік як платника податків і зборів;

довідку про відсутність відносно заявника порушеної справи про банкрутство;

документ, що посвідчує права представника заявника (у разі необхідності);

копію паспорта, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки до моменту укладення договору.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 73003, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 424. Довідкова інформація надається за тел.(0552) 49-25-00.

  1. У разі якщо найбільший розмір орендної плати запропонований одночасно декількома учасниками конкурсу, переможцем конкурсу визначається учасник, який запропонував найкращі умови експлуатації об’єкта оренди.
  2. Результати конкурсу визначаються постійною комісією обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.