Шановні представники регіональних ЗМІ!

Херсонська обласна рада запрошує до співпраці у висвітленні суспільно-важливої інформації для жителів Херсонщини.

Заявки на співпрацю надсилайте на електронну пошту obl.rada.kherson@gmail.com до 08 лютого 2022 року включно.

Всіх бажаючих просимо зазначити у заявці наступну інформацію:

  • зону покриття цифровим сигналом (для телерадіоорганізації) та зону розповсюдження (для друкованих ЗМІ);
  • кількість користувачів;
  • наявність сторінок у соціальних мережах;
  • цінову пропозицію.

 

Оголошення. Запрошуємо представників громадськості та експертів долучитися до публічного обговорення Антикорупційної програми Херсонської обласної ради на 2021 – 2023 роки. Письмові пропозиції та зауваження до проєкту Антикорупційної програми Херсонської обласної ради на 2021 – 2023 роки можливо надати до Херсонської обласної ради, звернувшись до головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції особисто та / або скориставшись електронною скринькою stop.corruption.khor@ukr.net, а також особисто, долучившись до обговорення під час засідання постійної комісії обласної ради з питань законності та правопорядку, боротьби з корупцією, рейдерством та контролю за діяльністю правоохоронних органів, яке відбудеться 16 листопада 2021 року о 14.00 в кабінеті № 321 приміщення обласної ради. Заявки на участь приймаються до 15 листопада 2021 року.

 

Оголошення. Відповідно до розпорядження Херсонської обласної ради від 01 жовтня 2021 року № 272 обласною радою оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради.  Повідомляємо, що датою проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради визначено 05 листопада 2021 року о 10.00 годині за адресою: 73000, м.Херсон, пл. Свободи, 1, телефон для довідок 49-25-07.

 

Оголошення. Запрошуємо представників громадськості та експертів долучитися до участі у засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Херсонської обласної ради, яке відбудеться 16 вересня 2021 року о 14:00 у приміщені зали засідань № 321 Херсонської обласної ради. Про участь у засіданні Комісії просимо повідомити заздалегідь, звернувшись до головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції за телефоном   (0552) 321327 та / або скориставшись електронною скринькою stop.corruption.khor@ukr.net.

 

Оголошення. Запрошуємо представників громадськості та експертів долучитися до оцінки корупційних ризиків в діяльності Херсонської обласної ради. Пропозиції щодо ідентифікації корупційних ризиків в діяльності Херсонської обласної ради можливо надати до Херсонської обласної ради, звернувшись до головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції особисто та / або скориставшись електронною скринькою stop.corruption.khor@ukr.net. Робочий план оцінки корупційних ризиків у діяльності Херсонської обласної ради розміщений для ознайомлення на вебсайті обласної ради у розділі «Робота ради. Запобігання корупції. Антикорупційна програма».