До Херсонської обласної ради надійшло звернення Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції України з проханням обрати одного представника від громадськості для включення їх до складу постійно діючої поліцейської комісії.

Положеннями Закону України «Про Національну поліцію» (далі – Закон) передбачено, що для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Згідно із статтею 51 Закону до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищевикладені вимоги чинного законодавства України щодо формування складу поліцейської комісії, Херсонська обласна рада оголошує про початок відбору кандидата до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Херсонській області (далі – поліцейська комісія).

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону та виявили бажання взяти участь у відборі кандидата до складу поліцейської комісії, подають до Херсонської обласної ради наступні документи:

  • лист-клопотання громадської організації на ім’я голови Херсонської обласної ради, з пропозицією включити особу (кандидата) до складу поліцейської комісії;
  • розширена автобіографія кандидата до складу поліцейської комісії;
  • документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Документи від кандидатів просимо надсилати до 31 серпня 2020 року, за адресою: м. Херсон, площа Свободи, 1 або на електронну пошту Херсонської обласної ради oblrada_ks@hotmail.com.