Розпорядження голови Херсонської обласної ради
64 Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади» завантажити
70 Про оголошення та організацію  проведення обласного конкурсу  журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та  децентралізації влади» завантажити
249 Про результати обласного конкурсу журналістських робіт “Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади” завантажити
274 Про внесення змін до розпорядження обласної ради від 16 листопада 2018 року № 249 “Про результати обласного конкурсу журналістських робіт “Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади” завантажити

Результати першого обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади»

Херсонська обласна рада цьогоріч вперше започаткувала проведення обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади».

Мета Конкурсу – підвищити обізнаність населення Херсонської області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад через публікації, радіо- та телепрограми, висвітлені у національних, регіональних та місцевих ЗМІ.

У період з 27 березня по 30 вересня поточного року на конкурс надійшло 10 медіа матеріалів у двох номінаціях. Більш активно учасники надсилали свої творчі доробки у номінації «Краща онлайн-публікація», де представлено 8 робіт, а у номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» надійшло 2 роботи. Проте, у номінації «Кращий радіо- або відеоматеріал» не виявилося бажаючих претендентів. Деякі журналісти, які особливо надихнулися участю у конкурсі, подали декілька творчих робіт.

Матеріали оцінювались індивідуально кожним членом конкурсної комісії за критеріями актуальності, фаховості (знання тематики), креативності, дотримання етичних норм та журналістських стандартів за 100-бальною системою.

За підсумками голосування членами комісії визначені наступні переможці обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади»:

В номінації «Краща онлайн –публікація»:

І місце – Гусаков В.М. «Виноградівська ОТГ: унікальна, різношерста, проблемна, обнадійлива»;

ІІ місце – Глазунов О.А. «Децентрализация на Херсонщине: главы ОТГ рассказали, как живут громады» (мовою оригіналу);

ІІІ місце – Колонцова Н.В. «Громада Каланчака звикає до самостійності».

В номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ»:

І місце – Попович О.В. «Зелений Під – свіжий погляд на реформу ОТГ».

Фонд нагородження переможців визначений так: в кожній номінації за зайняте перше місце призовий фонд склав по 15 тисяч гривень, друге місце – по 10 тисяч гривень, третє – по 5 тисяч гривень.

Фінансування нагородження переможців здійснюється в рамках програми розвитку інформаційного простору Херсонської області на 2017 − 2020 роки, затвердженої рішенням Х сесії обласної ради VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 302 (зі змінами).

Урочисте нагородження пееможців обласного конкурсу журналістських робіт відзнаками обласної ради та відповідними грошовими преміями відбудеться за участі голови обласної ради Владислава Мангера під час урочистостей на засіданні ХХІІ сесії Херсонської обласної ради VII скликання – 14 грудня 2018 року.