Розпорядження Херсонської обласної ради від 14.01.2020 № 5 ” Про проведення обласного конкурсу проектів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області “

Оголошення

про проведення обласного конкурсу проектів громадських організацій,
спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді
Херсонської області

Увага!

Херсонська обласна рада оголошує проведення у 2020 році обласного конкурсу проектів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області (далі – Конкурс).

Громадські організації Херсонської області можуть подати конкурсні пропозиції до Херсонської обласної ради з дотриманням вимог Положення про Конкурс (у редакції рішення XXII сесії обласної ради VII скликання від 14 грудня 2018 року No 1096).

Проекти, що подаються для участі у Конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких пріоритетних завдань:

1. Утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України та Херсонщини.

2. Формування демократичних цінностей та верховенства права у громадян регіону задля їх рівноправного включення до європейської і світової спільноти.

3. Створення умов для інтелектуального самовдосконалення громадян, творчого розвитку особистості.

4. Популяризація та формування здорового та активного способу життя.

5. Формування загальнолюдських цінностей, гуманного та відповідального ставлення до довкілля.

Загальний обсяг фінансування проектів переможців з обласного бюджету складає 297,5 тис.грн за умови участі громадських організацій у співфінансуванні не менше 5 відсотків від кошторисної вартості кожного проекту.

Конкурсні пропозиції будуть прийматися з 01 лютого 2020 року по 31 березня 2020 року у друкованій формі за адресою: м. Херсон, пл. Свободи, буд.1, каб. 334, або на електронну адресу: konkurs@khor.gov.ua.

Про засідання конкурсної комісії учасникам Конкурсу буде повідомлено не пізніше ніж за п’ять робочих днів до його початку.

З Положенням та складом конкурсної комісії можна ознайомитись на офіційному вебсайті Херсонської обласної ради у розділі «Обласний конкурс проектів громадських організацій» за посиланням: http://khor.gov.ua/oblasnyj-konkurs-proektiv-gromadskyh-organizatsij/.

Результати Конкурсу будуть оприлюднені у триденний строк після визначення проектів переможців на офіційному вебсайті Херсонської обласної
ради.

За детальною інформацією щодо проведення Конкурсу звертатися за тел. (0552) 26 62 98.

Закликаємо скористатися шансом розв’язати актуальні проблеми громадськості Херсонської області!

Херсонська обласна рада


Звіти про результати виконання проєктів (програм, заходів) переможців обласного конкурсу громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді 


• • •

Розпорядження №25 Про проведення обласного конкурсу проектів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області від 08 лютого 2019 року

Додаток 1 до розпорядження №25

Додаток 2 до розпорядження №25

• • •

Рішення XXII сесії обласної ради VII скликання від 14 грудня 2018 року – № 1096 / Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 16 березня 2018 року № 808 «Про започаткування проведення обласного конкурсу проектів молодіжних громадських організацій Херсонської області та затвердження Положення про нього» / Додаток

Додаток до рішення XXII сесії обласної ради VII скликання від 14 грудня 2018 року – № 1096

• • •

Про внесення змін до розпорядження Херсонської обласної ради від 22 березня 2018 року № 65 “Про затвердження складу конкурсу проектів молодіжних громадських організацій Херсонської області”