Нововоронцовська центральна районна лікарня потребує допомоги

07.03.2017

Люди, які звикли надавати термінову допомогу, наразі самі потребують підтримки. Нововоронцовська центральна районна лікарня нараховує 7 відділень. Одне з них – ортопедо-травматологічне – 6 березня відвідав голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер. Сталося це в ході робочого візиту очільника облради до Нововоронцовського району.

Працівники лікарні та голова Нововоронцовської районної ради Михайло Бідний розповіли Владиславу Мангеру, що вирішувати проблеми лікарні власними силами вже нема ніякої змоги. Єдина на увесь район лікарня потребує швидкої допомоги. Причому у буквальному розумінні. На балансі медзакладу є лише одна машина швидкої допомоги, і цього, звісно, не вистачає.

«Перше, що ви маєте зробити, це наполягти, аби обраний від вас депутат терміново написав звернення до обласної ради. Машину швидкої допомоги треба придбати якнайшвидше. Я особисто залучу до вирішення цього питання небайдужих людей. Проте проблеми району треба розглядати і усувати комплексно: жодна, навіть найсучасніша машина, не витримає випробувань місцевими дорогами. Яких, давайте будемо відвертими, тут просто немає», – підкреслив Владислав Мангер.

Низку інших питань голова обласної ради також взяв під власний контроль та порадив колезі – очільнику місцевої ради – бути більш настирливим у вирішенні питань, що стосуються рідного регіону.